Як вибрати трусики під весільне плаття


Як вибрати трусики під весільне плаття


08.09.2012 р.

Є різні моделі трусиків, придатних для покупки до весільного плаття і на першу шлюбну ніч, все залежить від обраного вами сукні і ваших уподобань. Наведемо деякі з них.

весільні трусики

До класичної моделі належить «сліп». Традиційні трусики «сліп» з вирізом до середини стегна мають відразу кілька переваг - вони зручні, не утрудняють рухів, підходять будь-якого типу фігури і практично до будь-якої весільної сукні.

У випадку, якщо у вас плаття пошито з найтоншої тканини, а тому облягає ваше стегно, вам необхідно купувати «стрінги». Вони залишають сідниці відкритими, дозволяючи нареченій вибрати обтягуючі сукні, вигідно підкреслюють фігуру, додаючи їй сексуальності і привабливості. Так само до подібного фасону сукні підійдуть і трусики «танга», з тією різницею, що вони, мабуть, будуть більш зручними.

Якщо вам потрібно трохи підтягнути Ваші сідниці - відмінним варіантом будуть трусики-шорти, вони злегка зменшать об'єм стегон.

Однак Ви можете обійтися і без цієї частини нижньої білизни :), а точніше скористатися одним з варіантів цільних комплектів білизни. До них відносяться як корсети, так і грації, боді і бюстьє. Мало того, що вони допоможуть скоригувати фігуру, і достатньо функціональні, а також дуже і дуже еротичні. Велику популярність серед них має корсет. Доходить він до середини стегна, це як би з'єднання ліфа та боді в одне ціле. До того ж, в корсеті виконання обох деталей відбувається на безкаркасній основі.

Більше про вибір весільної білизни читайте у статтях:
- Весільне вбрання починається з білизни
- Як вибрати весільну білизну для нареченої
- Поради для вибору весільної білизни
- Як вибрати бюстгальтер під весільне плаття
- Аксесуари для нижньої білизни нареченої
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!