Весільне вбрання починається з білизни


Весільне вбрання починається з білизни


19.09.2010 р.

весільна білизна

Кажуть, театр починається з гардеробу. А от весільне вбрання нареченої починається з білизни. І не лише починається, а й закінчується нею...

За передвесільними клопотами ви забули про найпікантнішу мить свята – першу шлюбну ніч? Я розумію, що порядні українські пари в ніч після весілля гроші рахують, але якщо ви робитимете це в красивому мереживному пеньюарі, цей процес буде значно цікавішим!

Жарти-жартами, але білизна нареченої має бути ідеальною – як звабливо-вишуканою, так і функціональною, аби приховати ті вади фігури, які десь там зачаїлися, і підкреслити ті достоїнства, яких у вас і без того багато.

Невинність, помножена на сексуальність

Ще з часів Єви жінка є символом спокусливості. Але якщо нашій праматінці вистачило одного яблука для досягнення мети, то ті кілька тисячоліть, які нас розділяють, зовсім негативно вплинули на чоловіків. Вони добре пам'ятають приклад Адама і так дешево їх не купиш...

Тепер нам треба добре постаратися, аби ту чоловічу примхливість задовольнити. Але ниточки, які буквально обезволюють сильну половину людства, таки є.

Зокрема, це панчохи з мереживним верхом і підв'язками.

І якщо ви вважаєте, що в сірі будні вони є цілком і повністю непрактичними, то в день весілля практичністю не лише можна, а й навіть треба поступитися. Тим паче, що й після весілля інколи панчохи з підв'язкою можуть пригодитися. Наприклад, ви захочете нову шубку...

Пристрасть до підв'язок (чоловіча, звісно) існувала завжди. Варто лише пригадати історію, яка сталася на балу в англійського короля Едуарда ІІІ в 1349 році. Під час танцю з ноги герцогині Солсбері впала підв'язка, яка підтримувала її панчохи.

Інтимна дрібничка буда настільки розкішною – з вишивкою і дорогоцінними камінчиками, що закоханий в герцогиню король миттєво підняв її з підлоги, розсмішивши тим самим придворних. Король не розгубився і бундючно вигукнув: «Ганьба тому, хто погано про це подумає!». І незабаром заснував Орден Підв'язки...

Сьогодні таким орденоносцем (тільки не треба сальних асоціацій!) може стати не лише ваш наречений. Річ в тім, що з підв'язками пов'язаний цікавий весільний ритуал, який в Україні лише набуває популярності: кидання підв’язки в сторону неодружених чоловіків.

Наречена кокетливо піднімає спідницю, демонструє свою гарну ніжку, вдягнуту в ажурні панчохи, і плавним рухом знімає, як правило, білу підв’язку. Потім стає спиною до друзів молодого і, не обертаючись, жбурляє цю маленьку деталь свого весільного гардеробу в їхню сторону.

До речі, підв’язка спочатку була декоративною деталлю верхньої частини панчіх, але поступово перетворилася на самостійний елемент вбрання нареченої. Виготовлена вона з еластичного мережива і всіяна декоративними елементами: квітами, стрічками, намистинами. Одягається на ногу (або праву, або ліву – як зручніше нареченій) не вище ніж 15 см. від коліна.

Підв’язку можна одягнути безпосередньо перед тим, як її треба жбурляти. Не обов’язково носити протягом дня. Момент жбурляння підв’язки визначається в залежності від вашого індивідуального весільного сценарію, але обов’язково після реєстрації шлюбу.

Згідно з повір’ям, знову ж таки заморським, підв’язка слугує свого роду знаком удачі для нежонатого чоловіка. Хто з друзів нареченого її піймає – найближчим часом вдало одружиться.

Для кожного фасону сукні - різна білизна

«Окрім як вишуканою і звабливою, – розповідає Олександра Кожицька, консультант-продавець магазину білизни, – білизна повинна бути зручною і функціональною.

Її варто обирати, спираючись на стиль, фасон, матеріал весільної сукні, погодні умови – іноді потрібно утеплитися. Ну і, звичайно, особистий смак відіграє неабияку роль».

«Сучасні моделі елементів нижньої білизни, – веде далі пані Олександра, – наділені ще одною привабливою властивістю: вони дозволяють скоректувати окремі недоліки фігури і підкреслити її чесноти.

Так, бюстгальтери серії push-up мають особливу конструкцію: зазвичай це бюстгальтери на кісточках, у формі кошичка – чашка поділена на дві частини повздовжнім швом, який трішки повертає до верху, до плеча. Нижня деталь чашечки подвійна, на прокладці з формуючого поролону або із силіконовими прокладками, що мають специфічну текстуру.

Останні м’яко по формі облягають груди – призначені припідняти і округлити, а також візуально збільшити їх на один розмір (тут важливо не перестаратися з ефектом «збільшення»)». Такий бюстгальтер вигідно підкреслить глибоке декольте і якомога краще підійде до сукні з корсетом.

Адже стрункість, якої додають фігурі жорсткі пластини корсету і шнурівка, забезпечується за рахунок контрасту з пишними грудьми. Тому якщо груди не вирізняються особливим розміром, а хочеться, щоб корсетна сукня сиділа ідеально, допоможе бюстгальтер push-up.

Головна вимога – непомітність

Зробити фігуру близькою до ідеалу також допоможе боді. Воно може бути виконане з еластичного полотна, мережива, м’якої атласної чи трикотажної з рельєфним малюнком тканини, зі вшитими гнучкими пластинками в бокових швах.

Щоправда, не варто сподіватися, що корегуюча білизна зможе кардинально змінити фігуру. Наприклад, бажання схуднути на кілька розмірів за рахунок купівлі білизни меншого розміру принесе тільки масу незручностей і зіпсований настрій.

Пам’ятайте, якою б розкішною не була білизна, головна вимога – вона не повинна бути помітною. Якщо бюстгальтер, трусики з поясом для панчіх чи боді зроблені з мережива, жакардового полотна чи бавовни з мусліновою набивкою, краще одягнути їх під сукню зі щільної тканини, з пишною спідницею силуету «принцеса», «бальну» і з жорстким, «фіксованим» ліфом сукні з корсетом.

У випадку, коли тканина сукні легка, спадає, немов водоспад в стилі «ампір» чи щільно прилягає, як в сукнях «по фігурі», оптимальним буде варіант білизни, модної сьогодні, із серії «друга шкіра».

Вона повторює природні вигини та лінії тіла і вирізняється неповторною зручністю.

Джерело: narechena.at.ua
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!