Аксесуари для нижньої білизни нареченої


Аксесуари для нижньої білизни нареченої


05.02.2014 р.

аксесуари для нижньої білизни нареченої

Коли закінчиться весілля - почнеться перша шлюбна ніч нової сімейної пари, а вона повинна бути ідеальною. Підбираючи нижню білизну, кожна наречена мріє виглядати ідеально та зачарувати свого нареченого. На сьогоднішній день існує досить великий вибір нижньої білизни, який вражає своєю різноманітністю, шиком і яскравістю, а також аксесуарів до неї.

Коли мова заходить про підбір нижньої білизни, наречена перш за все звертає увагу на образ, який вона хоче створити. Так, для романтичних дівчат підійде мереживна нижня білизна, яка буде доповнювати їх образ. Для більш сміливих жінок підійде сексуальна нижня білизну. Відомо, що нижня білизна нареченої має бути привабливою, чарівною та розкішною.

Нижня білизна для нареченого також має велике значення, адже він в цей день прекрасний принц, який повинен завоювати свою кохану.

Дуже велике значення мають аксесуари до нижньої білизни нареченої. Їх слід підбирати вже тоді, коли придбаний сам набір білизни або зроблений його вибір. Основними аксесуарами для нижньої білизни нареченоїє панчохи або колготки. Ці аксесуари вже стали традиційними і вважаються проявом чуттєвості та сексуальності. Що саме вибрати - залежить від самої нареченої, але фахівці рекомендують підбирати їх під стиль сукні і стиль самого нижньої білизни. Якщо наречена обрала еротичні трусики з мереживами, не слід їх закривати колготками.

Також важливим аксесуаром є спеціальні підтяжки-пояс для панчіх. З їх допомогою наречена може виглядати більш сексуально.

Ще одним аксесуаром для нареченої є корсет. Він необов'язковий, але надає всьому образу жінки пікантності.

Крім всього цього, доповнити свій образ в першу шлюбну ніч можна, одягнувши красивий напівпрозорий халат, через який буде просвічувати нижню білизну нареченої. Також, можна підібрати різні оригінальні намиста, шпильки з квітів на голову або ж залишитися в самих туфлях на високих підборах 🙂

Плануючи свою першу шлюбну ніч, наречена повинна створити яскравий і неповторний образ, який зачарує її нареченого. І в цьому допоможе не тільки еротична спідня білизна, але ще й правильно підібрані аксесуари до неї.
Один коментар  1. 2015-02-13 Ніжна рибка пише:

    От і я думаю, що краще обрати для першої шлюбної ночі.. Треба щось ніжне і незвичайне!

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!