Як вибрати весільну білизну для нареченої


Як вибрати весільну білизну для нареченої


15.10.2009 р.

весільна білизна

З вибором спідньої весільної білизни для нареченої завжди виникає дуже багато питань. І не дивно, оскільки з її покупкою пов'язано чимало нюансів, які слід врахувати, якщо ви дійсно хочете виглядати на всі сто в день вашого весілля.

Ви думаєте вибрати нижню білизну дуже просто і ця «дрібниця» не займе багато вашого часу, якого завжди так не вистачає в передвесільній метушні? Можливо і так, якщо порівнювати з тривалими приміряннями і підгонкою весільного плаття. Але це зовсім не означає, що до вибору весільної білизни потрібно підходити халатно, адже вона одночасно має бути і практичною, і сексуальною. Тобто при всій її спокусливості у вас не повинно виникати жодних неприємних відчуттів. Мінімалізм - для зручності і розкіш - для першої шлюбної ночі. Оптимально було б придбати два таких комплекти весільної білизни.

Вибираючи білизну, потрібно звернути увагу на сучасні моделі, які створюють тонку талію, коригують поставу і ретельно приховають недоліки фігури (якщо вони є). При виборі нижньої білизни для вашого весілля обов'язково враховуйте стиль вашого наряду. Тобто дуже важливо, відкрите чи закрите плаття? Є бретельки чи їх немає? Воно вільне чи обтягуюче? Як би там не було, існує одне золоте правило для всіх моделей білизни - вона не повинна бути помітною під вашим одягом. Тобто, якщо на вас облягаюча вузька сукня - найкраще одягніть дуже тонку білизна без швів. А якщо на вас глибоке декольте або ж корсет - візьміть бюстгальтер без бретельок або бюстьє. Останнє - це взагалі знахідка для тих наречених, які збираються в день свого весілля виглядати навіть краще, ніж просто ідеально. Цей аксесуар піднімає груди і одночасно коректує вашу фігуру таким чином, що талія здається осиною.

При виборі весільної білизни враховуйте абсолютно всі нюанси - навіть товщину ваших панчіх, не кажучи вже про їх колір, який повинен повністю гармоніювати з весільним вбранням. Якщо ви плануєте одягти тонкі панчохи, обов'язково покладіть в свою весільну сумочку відразу 3-4 ідентичних комплекти, інакше ризикуєте проходити своє весілля зі стрілками. Адже весільна сукня - це дуже часто велика кількість бусинок, рюшів і іншого декору, який може пошкодити панчохи чи колготки.

Вибираючи собі білизну обов'язково пам'ятайте, що економити на ній не можна. Адже неякісні матеріали можуть привести до того, що ваша білизна банально почне натирати або ж ви спотієте. Навряд чи хоч одна наречена на землі хотіла б цього.

До речі, з весільною білизною пов'язані не тільки приємні відчуття, але і традиції. Не забули? Крім кидання букета існує ще й ритуальне підкидання підв'язки. Вашу підв'язку повинен кинути наречений і вона призначена для чоловіків, точно так само, як і букет - для подружок нареченої. Той гість, що зловить підв'язку - незабаром теж буде святкувати своє весілля.

Джерело: marry.ua
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!