Поради для вибору весільної білизни


Поради для вибору весільної білизни


08.09.2011 р.

весільна білизна нареченої

Вибираючи весільну білизну наречена прагне "вбити двох зайців": і щоб виглядало красиво, і не виділялося під весільною сукнею. Нижче подаємо поради, як добитися бажаного результату.

1. Якщо весільна сукня-корсет повністю відкриває плечі, то бюстгальтер повинен бути без бретелей з твердими чашками, кісточками і широкою защіпкою на спині. Ідеальний варіант – корсет без бретельок (крім суконь з тонкого крепу або шифону).

2. Під сукню в стилі ампір із завищеною талією не потрібен корсет. Під неї одягніть еластичне боді з чашечками, а припідняти груди вам допоможуть кісточки боді і шов сукні.

3. Якщо зупините свій вибір на вузькій сукні, доведеться підібрати під неї комбінацію тілесного кольору без швів із еластичного матеріалу. Вона також допоможе приховати лінії трусиків та панчіх.

4. Сукня з глибоким декольте? Підберіть для неї бюстгальтер з чашечками-половинками, що відкривають більшу частину грудей, і з широко поставленими шлейками.

5. Для сукні з глибоким вирізом на спині підійде бюстгальтер з широко поставленими U-подібними шлейками і твердими чашечками.

6. Якщо у вас маленькі груди, ілюзію пишних форм допоможуть створити поролонові чашечки; для більш глибокого вирізу підійдуть чашечки-половинки з подушечками.

7. Для повної фігури необхідна підтримка ліфа-корсета. Корсет без бретельок мусить мати кісточки не тільки на ліфі, але і вздовж чашечок.

Щоб уникнути неприємних моментів, коли бюстгальтер випадково визирне з-під сукні, прихопіть його ниткою в особливо «небезпечних» місцях до одягу.

Не забувайте, що головною умовою вибору будь-якої весільної білизни є відчуття комфорту, коли ви її одягаєте.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!