Як вибрати бюстгальтер під весільне плаття


15.02.2011 р.

бюстгальтер під весільне плаття

Весільну нижню білизну рекомендується купувати після того, як придбано плаття, а при його виборі слід орієнтуватися не тільки на красу, а й на два інших дуже важливих критерії: непомітність під нарядом та зручність. Причому, в першу чергу білизна має бути саме непомітною - ніяких визираючих застібок, лямок від бюстгальтера і жодного виглядаючого крізь тонку тканину одягу рельєфного мережива!

Якщо Ваше весільне плаття повністю відкриває ваші плечі, то вам потрібен бюстгальтер без бретельок та лямок. Такий ліф буде триматися на кісточках, і бажано, щоб він мав пуш-ап ефект. Не бійтеся, що ліф без бретелей буде сповзати - на таких передбачені спеціальні силіконові смужки, які утримують його від ковзання по тілу.

Якщо наречена вибирає наряд з відкритою спиною, з глибоким декольте, відверту сукню з легкого матеріалу, то найкраще впорається з завданням зробити бюст нареченої привабливим силіконовий бюстгальтер. Сам бюстгальтер залишається непомітним за рахунок кольору, наближеного до кольору шкіри і прозорих застібок. Вони можуть тримати форму грудей за рахунок за ефекту push-up, залишаючись при цьому абсолютно невидимими. Силіконовий бюстгальтер тримається завдяки внутрішній клейкій основі, тому важливо надягати його на сухе тіло після душу. Зробити це можна, прикріпивши кожну чашечку окремо до кожної з грудей, вивернувши її навиворіт і приклавши щільно до тіла. Як тільки обидві чашечки зафіксовані симетрично, між ними з'єднується невидима застібка.

Якщо ж Ваша фігура потребує невеликої корекції і Ви хочете підняти груди, та ще й при цьому зробити талію тоншою, тоді купіть бюстьє, корсет, або грацію. Вони теж повинні бути з кісточками та твердими чашечками, щоб забезпечити ефект пишних грудей. Бюстьє - бюстгальтер з продовженням вниз, нагадує короткий вузький топ без лямок. Корсет - це бюстгальтер на міцних кісточках, суміщений зі стягуючим боді зі шнурівкою на спині, в основному призначений для стягування талії. Грація замість шнурівки має фронтальну застібку на гачечках на спині, а також часто має бретелі.

А ще існують сукні, під які бюстгальтер можна і зовсім не одягати. В таких сукнях корсет вже сам по собі має таку форму та будову, яка підтримуватиме Ваші груди.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!