Еротична нижня білизна для нареченої


Еротична нижня білизна для нареченої


22.02.2012 р.

Без сумніву, кожна наречена замислюється над питанням ідеальної шлюбної ночі, як створити незабутню романтичну та пристрасну обстановку, як зачарувати коханого. Сьогодні ми розповімо про еротичну нижню білизну, яка допоможемо вам зробити першу шлюбну ніч незабутньою.

Еротична білизна для нареченої не менш важлива, ніж білизна під весільну сукню чи навіть сама весільна сукня. У першу шлюбну ніч саме красива еротична білизна доповнює та створює романтичну обстановку.

еротична нижня білизна для нареченої

Найпопулярніший колір еротичної білизни для нареченої - білий і кремовий, іноді світло-рожевий. Образ нареченої завжди асоціюється з білими нарядами, тому білий колір символізує чистоту і непорочність.

Білизну для весільної ночі можна розділити на два типи:

1. Класична весільна білизна, яка одягається під весільну сукню. Як правило, це красивий комплект нижньої білизни - білий бюстгальтер, прикрашений мереживом і трусики, білі панчохи, пояс для панчіх і звичайно весільна підв'язка. До речі, в давні часи підв'язка використовувалася для підтримки панчіх. А зараз вона використовується виключно для декору, тим не менше вважається одним з важливих атрибутів весілля.

2. Додатковий комплект білизни для весільної ночі, ще відвертіший і еротичніший. На відміну від класичного комплекту, який одягається під весільну сукню, еротичний набір білизни більш відкритий та сексуальний. Це може бути бюст з відкритими грудьми, трусики з прорізами, мереживні боді, боді-колготки (bodystocking) та багато іншого.

Еротичні комбінації білизни для першої шлюбної ночі роблять із легких тканин, напівпрозорих, повітряних матеріалів, які підкреслять всю Вашу сексуальність. Саме такий комплект нижньої білизни рекомендуємо одягати з першу шлюбну ніч, щоб перші моменти близькості запам'яталися на довгий час.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!