Весільна підв'язка нареченої


Весільна підв’язка нареченої


26.03.2013 р.

весільна підв'язка

Почувши слово «підв'язка», в уяві відразу виникають двори французьких королів XVIII сторіччя, а також придворні дами, одягнені в криноліни і високі перуки. Підв'язка сприяла утриманню панчіх на прекрасних ніжках дам і таїла в собі якийсь сенс, заманюючи кавалерів на таємне побачення.

Сьогодні підв'язка не використовується жінками повсякденно, а несе лише еротичний зміст у ролі знака єднання люблячих людей. Весільна підв'язка є невід'ємним предметом наряду нареченої, зайнявши своє місце в списку весільних символів, в якому присутні обручки, перший танець молодих, торт і букет нареченої.

Що являє собою весільна підв'язка?

Даний весільний атрибут є нічим іншим, як гумкою, яка оформлена тасьмою і мереживами. Вона прикрашає праву ногу нареченої вище коліна. Весільна підв'язка може бути обрана будь-якого кольору і ширини.

Кидання весільної підв'язки, як правило, проводиться після розрізання весільного торта. Перш ніж наречений і наречена покинуть гостей, слід у натовп присутніх кинути підв'язку і букет. За сформованою весільною традицією, наречений знімає її з прекрасної ніжки своєї улюбленої під час весілля і кидає своїм неодруженим друзям. Пов'язка отримала назву «щаслива», бо хлопець, який її піймає, повинен незабаром одружитися.

Часто на нозі нареченої розташовуються дві підв'язки. Друга знаходиться трохи вище, ніж перша. Вона прихована від очей всіх гостей, а призначена тільки для коханого чоловіка. Називається ця весільна підв'язка «медова». Коли молодята залишаються наодинці, то чоловік ніжно знімає з ноги дружини даний аксесуар. «Медова» весільна підв'язка зберігається у молодої сім'ї і є для неї своєрідною сімейною реліквією і талісманом щастя.

Як наречений повинен знімати підв'язку з ноги нареченої?

Нареченому поставлена ​​дуже важка задача. Він повинен зняти підв'язку з ноги коханої так, щоб це виглядало дуже красиво й естетично. Як правило, наречена сідає на стілець, щоб її нареченому було простіше знімати підв'язку, а гості розташовуються навколо пари.

Трохи піднявши спідницю нареченої, наречений знімає аксесуар. Це досить складно, ніж може здатися на перший погляд. Хвилювання позначається на діях молодого чоловіка, і він може трохи заплутатися в нижніх спідницях сукні. Щоб такого не сталося, наречена може надати допомогу нареченому в знятті підв'язки. Знімати її необхідно повільно, щоб фотографи встигли зафіксувати цей хвилюючий момент.

Якщо ж нареченим обраний найбільш цікавий спосіб зняття підв'язки - зубами, то нареченій необхідно поставити ногу на стілець, щоб її коханому не довелося робити це, стоячи на четвереньках. Гості будуть в захваті від такого способу зняття пов'язки, але варто пам'ятати і про те, що на весіллі присутні літні родичі, які можуть бути шоковані побаченим. Тому краще виконати все більш стримано.

Якщо ж наречена соромиться, то вона може самостійно зняти підв'язку зі своєю ноги і передати її нареченому, а вже потім він кине її неодруженим друзям. Даний ритуал закінчується танцем хлопця, який спіймав підв'язку, з дівчиною, в руки якої впав букет нареченої....
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!