Чи варто одягати весільні підтяжки-пояс для панчіх?


10.07.2013 р.

весільні підтяжки-пояс для панчіх

Коли постає питання вибору нижньої білизни для нареченої, дівчина може легко розгубитися у великому різноманітті продукції, яка пропонується на сьогоднішній день.

Нижня білизна нареченої буває багатьох видів. Це і романтичні набори, і класичні комбінації, і відкриті викликаючі набори... Багато виробників нижньої білизни з кожним роком вигадують все нові моделі, орієнтовані саме на наречених. Така нижня білизна вражає своєю розкішшю, романтичністю та сексуальністю.

Весільна нижня білизна найкраще поєднується з панчохами (чулками). Вони не приховують красивих трусиків дівчини, і нареченому видно візерунки та інші різні елементи на нижній білизні дівчини. Крім цього, панчохи здатні підкреслити красу ніг дівчини і доповнити її образ.

Ще кілька десятків років тому нижня білизна не уявлялася без панчіх зі спеціальним поясом-підтяжками. Він кріпився на талії жінки, а підтяжки кріпилися до панчіх, таким чином надійно їх фіксуючи. На сьогоднішній день такий пояс є не необхідністю, а просто цікавим аксесуаром.

Позаяк на сьогоднішній день підтяжки-пояс несуть, в основному, функцію прикраси, такий аксесуар можна підібрати, наприклад, під корсет. Непогано виглядатимуть декоративні підтяжки-пояс, які будуть гармоніювати з усіма деталями нижньої білизни. Слід також відзначити, що весілля - це шумне торжество. На ньому нареченій доведеться вистояти не одну годину, танцювати і розважатися. Нерідко так буває, що навіть найнадійніші панчохи можуть не витримати і «відклеяться». Для більшої надійності варто використовувати пояс-підтяжки, які до того ж додадуть дівчині грайливості та сексуальності.

Підтяжки-пояс - цікавий аксесуар, який може доповнити нижню білизну кожної нареченої. Вони вже давно вважаються одним із найбільш еротичних аксесуарів в наряді дівчини та надають її образу чарівності.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!