Як вибрати весільні панчохи?


Як вибрати весільні панчохи?


07.12.2012 р.

весільні панчохи (чулки)

Кожна дівчина мріє про красиве та незабутнє весілля. Цей день повинен залишити тільки приємні спогади на все життя. Насамперед необхідно продумати свій весільний образ, не упустивши жодної деталі, навіть такої на перший погляд несуттєвої, як панчохи. Панчохи здавна вважаються однією із найважливіших складових жіночої сексапільності. І в наряді нареченої вони незамінні, як частина її образу. До вибору цього аксесуару потрібно поставитися дуже ретельно. Ми підготували для вас відповіді на найпопулярніші запитання з цього приводу.

Яку вибрати модель весільних панчіх?

Ажурні чи гладкі? Ажурні панчохи виглядають на ногах просто приголомшливо, вони ідеально підходять для створення оригінального весільного образу (особливо добре ажурні панчохи виглядають на фотографіях). Але ви повинні пам'ятати про те, що весілля буде тривати весь день, і ваші ніжки можуть попросту втомитися в ажурних панчохах. З цієї причини краще вибрати гладкі.

Нейлон чи лайкра? Все залежить від ваших уподобань. Якщо ви зазвичай носите панчохи з лайкри, то краще не надягати на весілля нейлонові, так як до них потрібно звикнути.

Панчохи з підв'язками чи з силіконовим обідком? Якщо ви зазвичай носите панчохи з силіконовою підтримкою, не варто на весілля надягати панчохи з підв'язками. Вам буде в них некомфортно. Якщо ви все-таки вирішили одягти саме таку модель, то обов'язково походіть в таких панчохах кілька днів до весілля.

Який вибрати колір весільних панчіх?

Білий. Це найпоширеніший колір панчіх у наречених. Він добре поєднується з білим весільним платтям і прекрасно доповнює весільний образ. Однак, якщо ви хочете зачарувати гостей своєю засмагою, то білі панчохи чи колготки краще не надягати, оскільки вони створять занадто великий контраст з вашим кольором шкіри.

Кремовий. Це оптимальний варіант для тих наречених, які хочуть, щоб колір панчіх поєднувався з сукнею, але білий колір їм не подобається.

Тілесний. Панчохи чи колготки такого кольору підійдуть до будь-якого плаття. Вони добре виглядають на всіх типах фігури, до того ж ви можете підібрати відтінок на тон світлішим чи темнішим тону вашої шкіри.

Різнобарвний. Якщо ви хочете вразити гостей на своєму весіллі, можете надягти панчохи, які створять контраст з вашим платтям. Але в цьому випадку їх колір повинен поєднуватися з яким-небудь аксесуаром (наприклад, з капелюшком або з весільним букетом).

Вибираючи весільні панчохи, перш за все, пам'ятайте про те, що вони потрібні для того, щоб доповнити ваш весільний образ, а не перетягнути всю увагу на себе. Занадто відвертий фасон або яскравий колір панчіх зроблять ваш образ вульгарним, тому головне - у всьому знати міру!

Переглянути фото весільних панчіх - https://musart.org.ua/vesilni-panchohy-foto.htm.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!