Як вибрати весільні колготки


14.04.2011 р.

Вибір колготок для весільної церемонії - досить відповідальна справа у передвесільних клопотах. Багато наречених стикаються з тим, що завдання вибору оптимальної моделі колгот виявляється їм не під силу. Та все ж, якщо слідувати декільком простим рекомендаціям, в покупці ідеально підходячих до весільної сукні колготок нічого складного немає.

весільні колготкиЧому ж декотрі дівчата надають перевагу колготкам над панчохами? В першу чергу, колготки більш практичні: вони рідше чіпляються і рвуться, до того ж, якщо весільне торжество проходить у прохолодну пору року: зиму, осінь, ранню весну - в тонких панчохах нареченій буде не дуже комфортно. Колготки ж дозволяють нареченій не страждати від перепадів температур.

Перегляньте фотографії весільних колготок: їх різноманітність вражає будь-яку уяву. Сучасна наречена може підібрати колготки будь-якого кольору, фасону та способу декорування. Головне - пам'ятати, що придбання колготок є завершальним етапом підготовки весільного ансамблю, через що покупка даного аксесуару робиться в останню чергу. Весільні колготки не повинні вносити дисонанс у Ваш образ, а навпаки, повинні поєднуватися з кольором, фактурою, обробкою весільного плаття.

Для початку визначтеся з розміром колготок і беріть тільки той, який Ви зазвичай носите. Не варто експериментувати і вибирати розмір трохи меншим, навіть якщо Ви розраховуєте схуднути. Не потрібно також купувати занадто великий розмір, думаючи, що він більш зручно тримається на стегнах. В цьому випадку вони просто можуть з Вас сповзти в самий невідповідний момент.

Вибирайте відразу дві пари колготок, і бажано, щоб вони були однаковими. І не забудьте запасну пару взяти з собою на весілля, поклавши в сумочку мами чи подружки. Мало що може трапитися: Ви випадково порвете чи пошкодите колготки. Щоб потім не переживати у святковий день, краще подбати про все заздалегідь.

Не забувайте, колготки повинні скласти максимально гармонійне поєднання з туфлями. Вибирайте колготки для своїх прекрасних ніжок під колір самого сукні: це візуально витягне силует, що зробить Вас стрункішою та вищою. Пишне плаття можна доповнити ажурними чи мереживними колготками - вони допоможуть створити образ принцеси.

Якщо Ви можете собі дозволити підібрати колготки під тип і колір білизни - це взагалі буде досконалий комплект.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!