Як зекономити купу грошей при організації весілля


08.10.2014 р.

Весільний консультант розповів ТСН.ua, як можна зекономити купу грошей під час організації свята. Зекономити допоможуть друзі, зала з гарним декором та сукня на замовлення.

Дівчина Надія зекономити більше 10 тисяч гривень завдяки своїм друзям.

"Друзі нам дуже допомогли. Ді-джей – друг, фотограф – друг, ведучий – друг. Все було дуже весело та безкоштовно", - каже дівчина.

Замість ресторану молодята обрали будинок в Карпатах. "Котедж нам обійшовся всього у 2600 гривень на 30 гостей", - додала Надія.

А от дівчина Юлія зуміла зекономити на весільний сукні. Вона вирішила не купувати її у салоні, а пошити на замовлення. "Я навіть не уявляю, скільки б коштувала дизайнерська річ. Мені обійшлося десь 2500 гривень", - каже Юлія. Крім того, професійни консультант розкрив секрети економії на весіллі. Секрет перший - гуляти не в сезон та у будні дні - набагато дешевше.

"Можна зекономити десь 10%", - каже експерт.

Секрет другий - ресторан. Як кажуть, скупий палить двічі, тому шукайте ресторан з гарним декором, тоді можна зекономити на оформленні. А обираючи весільне меню, слід рахувати не кількість страв, а їхню вагу.

Ще одна порада: запрошуйте гостей слід не до РАЦСу, а одразу до місця святкування – так можна зекономити мінімум шість тисяч гривень на автівках для гостей.

А правильно обравши артистів, можна зекономити кілька тисяч гривень на шоу-програмі. "Не брати кавер-гурт, де 4-5 музикантів, а обрати одну солістку, яка буде набагато дешевшою", - каже консультант. Єдине на чому не радить економити - це фотограф та весільний тамада.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!