Як вибирати весільного тамаду


Як вибирати весільного тамаду


11.06.2009 р.

У передвесільних клопотах майбутнім молодятам належить вирішити багато проблем, у тому числі на їх плечі лягає обов'язок вибору тамади - однієї з головних і необхідних осіб весільного дійства, бо левова частка успіху святкового вечора залежить від професіоналізму, ерудиції і просто людської привабливості ведучого. Весілля - справа клопітлива, і передвесільні приготування можуть вимотати кого завгодно. Щоб на самому святі Вам не довелося самостійно розважати гостей, скористайтеся послугами тамади.

Тамада - це не професія, це покликання, хоча в даний час проведення весілль поставлене на достатньо професійний рівень. Тому оптимальний варіант - це запросити професійного тамаду для проведення весілля. У цьому випадку Вам буде досить просто ознайомитись зі сценарієм, оплатити послуги і у всьому покластися на ведучого.

Можливий і інший варіант. Зверніть увагу на своїх друзів та подруг, серед них напевно знайдеться людина, яка якнайкраще підійде на роль ведучого весілля. Навіть якщо ця людина ніколи не вела весілля, але зважилася спробувати, до того ж абсолютно упевнена в своїх силах, вона може скористатися численними сценаріями, які можна знайти в Інтернеті. Звичайно, необов'язково повністю слідувати їм. Можна вибрати лише те, що дійсно сподобалося, додати щось своє і скласти неповторний сценарій свого весілля. Але в даному варіанті існує інший етичний аспект - друзів запрошують на забаву, щоб відпочивати, а не працювати.

Ведучий на весіллі часто потребує декількох помічників, які повинні йому допомогти в проведенні весілля. Ними можуть стати, наприклад, дружба та дружка. В обов'язки тамади входить не лише проведення свята, але і спостереження за тим, щоб все відбувалося пристойно. Тамада повинен також стежити за тим, щоб підхмелені гості не сварилися між собою. Тобто він повинен уміти залагоджувати конфлікти, згладжуючи будь-які неприємності за допомогою жарту. В обов'язки тамади входить також контроль за тим, щоб всі бажаючі мали можливість привітати молодят, зробити їм дарунки, побажати щастя.

В обов'язки весільного тамади входить не лише ведення свята, але і спостереження за тим, щоб все відбувалося пристойно. Тамада повинен також стежити за тим, щоб підхмелені гості не сварилися між собою. Тобто він повинен уміти залагоджувати конфлікти, згладжуючи будь-яку неприємність за допомогою жарту. У обов'язку тамади входить також спостереження за тим, щоб всі гості по своєму бажанню мали б можливість привітати молодих, подарувати їм дарунки і побажати щастя.

І, нарешті - оплата послуг ведучого. Вас повинна насторожити як дивно низька, так і позамежно висока ціна. За першою можуть ховатися дилетанти або новачки. Купившись на низьку ціну, Ви ризикуєте звести до нуля всі благі починання. Ваше весілля гідне того, щоб його провів професіонал, котрий знає і любить свою справу. Якщо ж Вам оголошують позахмарну суму, то, можливо, між Вами і ведучим один або декілька посередників. Може бути і так, що Вашим тамадою виявиться один з небагатьох геніальних ведучих, який має заслужене ім'я і репутацію. Тоді ціна абсолютно виправдана. Якщо дозволяє домовленість, при замовленні послуг вносіть завдаток, а решту - в кінці весілля - ведучий більше старатиметься. Якщо вам сподобалася робота ведучого, не зайвим буде заплатити дещо більше обумовленої суми.

Будьте уважні при виборі тамади. Адже, якщо Ви виберете на ведучого Вашого весілля таку людину, яка уміє повести за собою людей, організувати їх і робить все це з жартами і посмішками, значить, Ваше весілля пройдет на найвищому рівні.

І наостанок пропонуємо Вам ознайомитися із 5-ма ознаками ідеального тамади:

1. Ця людина любить перебувати в центрі уваги. Той, хто бентежиться і починає заїкатися, як тільки на нього гляне більше десяти чоловік - не підійде.
2. Тамада має дзвінкий, добре поставлений голос. Люди з дефектами дикції виключаються повністю. Буде не дуже добре, якщо на кожну репліку тамади гості стануть запитувати один у одного: "А що він сказав?"
3. Тамада володіє добрим почуттям гумору і не губиться у найскладніших ситуаціях. Крім того, у нього має бути відмінна пам'ять, щоб запам'ятати весь сценарій і не читати його, запинаючись, з листка, а вести весілля майже "напам'ять".
4. Тамада має бути привабливою людиною, яку приємно слухати і за якою приємно слідувати.
5. Тамада вміє виголошувати тости, але в той же час повинен тримає себе в руках і не приймає алкоголю навіть тоді, коли всі інші довкола раз у раз підіймають келихи за здоров'я молодих.

Якщо Ви стоїте перед вибором весільного тамади, зателефонуйте до нас 8 067 269 17 06 - і ми Вам порадимо, якого тамаду запросити до себе на весілля враховуючи Ваші побажання та Ваш бюджет.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!