Що вибрати: весільні колготки чи панчохи?


Що вибрати: весільні колготки чи панчохи?


15.05.2014 р.

весільні колготки чи панчохи?

Весільний день - один з найважливіших у житті кожної жінки. Два рішення, прийнятих у цей день, сильно впливають на її життя. Перше - це вибір чоловіка, документальне підтвердження відносин з коханим. А друге - вибір весільної сукні та аксесуарів до неї. Під час вінчання та розписки в РАГСі наречена повинна бути найкрасивішою та найчарівнішою!

Важливим аксесуаром весільного вбрання нареченої є весільні панчохи або колготки. На чому ж зупинити свій вибір?

Перевага панчіх над колготками у тому, що їх можна швидко та легко замінити, якщо Ви випадково їх пошкодитн. Щоб точно убезпечити себе від неприємностей, варто вибирати міцні та якісні моделі. Наприклад, бренд Wolford пропонує Satin Touch Stay-Up. Модель міцна і довговічна завдяки подвійному шару лайкри.

Ще одна перевага панчіх - в них жінка відчуває себе ще впевненішою, сексуальнішою і бажанішою навіть якщо ніхто крім неї не знає, що в цей день вона в панчохах. А деякі весільні обряди дозволяють навіть показати красиву мереживну гумку на панчосі. Зауважте - якщо Ви рідко носите панчохи, радимо Вам походити в них і на високих підборах за кілька днів до весілля, щоб відчувати себе комфортно в урочистий день.

У свою чергу колготки варто вибирати під дуже короткі весільні сукні. Чудово будуть виглядати колготки з симпатичним малюнком! Під облягаючі впритул сукні теж часто краще вибрати тоненькі колготки. Але у всіх інших випадках панчохи явно виграють у весільних вбраннях.

Якщо урочиста подія запланована на зиму, то теж варто зупинитися на колготках, які не дадуть Вашим ніжкам замерзнути. Але якщо Ви плануєте весілля на теплу пору року, то панчохи стануть найкращим вибором завдяки їх зручності та красі. Тонкі прозорі весільні панчохи щільністю 15-20 den представлять Ваші ніжки в найвигіднішому світлі і не дадуть Вам перегрітися в спекотний літній день.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!