Як вибрати зимову весільну білизну


Як вибрати зимову весільну білизну


02.12.2013 р.

зимова весільна білизна

Підготовка зимового весілля трохи складніша, ніж літнього варіанту, оскільки холод вимагає додаткових зусиль з вибору весільного вбрання. Ви повинні відчувати себе в ньому себе комфортно і при цьому тепло. Тому важливо підібрати не тільки теплий варіант весільної сукні і шубки чи накидки, але і теплої, зручної та красивої весільної спідньої білизни.

У повсякденному житті в зимовий період ми особливо не зважаємо на білизну, підійде будь-яка практична та тепла. Але для весільного випадку необхідно щось по-особливому зручне і разом з тим вишукане. Але бажання виглядати ідеально не повинно спонукати вибір легкої та тонкої нижньої білизни, оскільки ви ризикуєте переохолодитися і, як результат, захворіти.

Підійдіть до питання вибору весільної нижньої білизни в зимовому варіанті дуже відповідально та ретельно. Краще за все відмовитися від відкритих літніх комплектів і стрінгів. Зимова спідня весільна білизна має бути закритою, тому зверніть увагу саме на закриті комплекти. У такому Вам не лише буде тепло, але такий закритий комплект здатний візуально зробити фігуру стрункішою, повністю повторюючи всі її вигини. Це можуть бути комплекти бебі-дол, маєчка з трусиками або корсет. Матеріал нижньої білизни зимового краще всього вибрати натуральний, наприклад, бавовну. Атлас і шовк краще не використовувати взимку. Зимова білизна має регулювати температуру Вашого тіла і зберігати тепло, не викликаючи ніяких подразнень.

Замість стрінгів або відкритих трусиків зверніть увагу на трусики з високою талією або трусики-шорти. Вони в точності повторюють всі вигини Вашого тіла і їх не видно через весільну сукню. Така білизна є жіночною й обов'язково приверне увагу Вашого коханого.

Наречений, як і Ви, в цей день також повинен відчувати себе тепло і затишно, тому подбайте заздалегідь про зимовий варіант чоловічої нижньої білизни.

Зимові комплекти практично ні в чому не поступаються по красі й оригінальності літнім варіантів, тому Ви можете бути впевнені, що здивуйте свого нареченого в зимову першу шлюбну ніч.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!