Зимове весілля: плюси та мінуси


Зимове весілля: плюси та мінуси


27.11.2007 р.

зимове весілля

Для закоханих немає ніяких перешкод, не говорячи вже про погоду, яка ніяк не може вплинути на бажання молодих зареєструвати свій шлюб. Якщо так трапилося, що Ваше майбутнє весілля призначене на холодну пору року, для Вас ми дамо деякі поради та рекомендації.

Отже, весілля взимку!

У першу чергу подумайте про теплий одяг для нареченого й нареченої. Якщо в першому випадку не повинно бути ніяких проблем і наречений може одягти щось зі свого щоденного гардероба: дублянка, пальто, куртка, то у випадку з нареченою справи складніші. Не кожна дублянка підійде до білого весільного плаття і дуже часто просто сховає всю його красу, але ж у цей день наречена повинна бути принцесою, що виділяється з юрби гостей.

Простого виходу, на жаль, немає. Модельєри будинків мод поки не квапляться випускати весільні утеплені плаття на сентипоні:) Тому ми підемо іншим шляхом. Отже, що потрібно зробити для утеплення нареченої.

По-перше, це теплі колготки білих кольорів і зимові чоботи або півчобітки, щоб тримати ноги в теплі. Це важливо й не варто знущатись над собою, купуючи літні білі туфлі, тому що через 5-10 хвилин на морозі Ви дуже пошкодуєте про це, і прогулянка буде обмежена Вашими короткими перебіжками.

По-друге, це самий звичайний верхній одяг: зимове пальто або шуба. Якщо нічого підходячого немає, то можна звернутися у весільний салон і взяти на прокат палантин, накидку або шубку. Зараз вони є в будь-якому салоні. У суворі морози, під узяту напрокат шубку або накидку обов'язково накиньте теплу кофту, бажано в кольори плаття.

Майте на увазі, що типові матеріали для весільного плаття дуже охолоджуються на морозі, і скажімо, атласні рукавички вище ліктя навряд чи зігріють ваші руки. Швидше за все, вони лише підсилять відчуття холоду. Подумайте про зимові білі рукавички.

Після того, як ми зігрілися зовні, потрібно обігріти себе й зсередини. Подбайте заздалегідь про теплі напої. Це може бути як чай у термосах, так і гарячий глінтвейн: напій на аматора, але свою справу робить. Келих гарячого глінтвейну не тільки зігріває гостей, але й підвищує святковий настрій. Якщо гості полюбляють більш міцні напої, то рекомендуємо коньяк. Небагато коньяку не виведе ваших гостей з рівноваги, а лише зігріє.

Пам'ятайте, що довгі прогулянки на вулиці в мороз загрожують переохолодженням і подальшими небажаними наслідками у вигляді нежиті й хворобливого самопочуття наступного дня після весілля. Щоб уникнути цього, рекомендуємо обмежувати перебування на вулиці 20-30 хвилинами. Також, вранці в день весілля можна випити противозастудні засоби для профілактики.

Ще декілька порад для організації Вашої зимової казки:

- У зимовий час швидко темніє, тому фото- і відеозйомку краще організовувати в першій половині дня. Після 4 години день уже йде на спад.

- Якщо не плануєте хвастати новими зимовими чобітками на високому каблуці, на прогулянку краще надягти тепле взуття на стійкій підошві.

- Підготуйте змінне взуття для ресторану. Досить не комфортно буде провести весь банкет у теплому взутті.

- Запасайтеся батарейками для фотоапаратів, тому що на морозі вони швидше гублять свою енергію.

Переваги зимового весілля:

- Немає черг і проблем з датою реєстрації. Персонал більш привітний і немає духоти та штовханини у Загсах.

- У зимовий час майже не буває дощу. Якщо піде сніг, то це красиво й романтично. Пухнаті білі пластівці закривають голі дерева, лягаючи рівним покривом на все місто, що створює відчуття чистоти.

- У зимовий час у весільні салони надходять нові колекції весільних платтів і аксесуарів. Можна купити ексклюзивний варіант.

Недоліки весілля взимку:

- Немає зелені. Дерева голі й на вулиці холодно, що іноді не можна перебувати зовні більше 5 хвилин. Не рятує навіть накидка нареченої або шубка.

- Ціни на квіти, овочі й фрукти космічні. При цьому, ціни продовжують рости в зимовий час аж до настання відлиги на вулиці й весняних місяцях, коли з'являється новий урожай.

- Квіти в букеті й зачісці нареченої швидко в'януть на морозі. Особливо більші квітки, такі як лілії.

- Немає можливості нормально погуляти по вулиці й провести фото- та відеозйомку. Часто дуже похмуро, що погіршує умови для фото- і відеозйомки. Якщо день ясний, то, як правило, він морозний. Червоні вуха й носи на фото й відео гарантовані.

Тепер вам залишилося лише зважити всі плюси й мінуси зимового весілля і зробити свої висновки. І пам'ятайте, як співається в пісні - "найважливіше - погода в домі", а мороз закоханим не буде перешкодою. Кохайте одне одного та будьте щасливі!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!