Весілля в мексиканському стилі


Весілля в мексиканському стилі


26.02.2013 р.

Якщо Ви плануєте яскраве, пишне та екзотичне весілля, то мексиканська тематика - саме те, що Вам потрібно! Причому відправлятися в далеку країну Сонця для цього зовсім необов'язково. При бажанні Ви зможете провести там свій медовий місяць. А поки займіться підготовкою до найвеселішого і найнезабутнішого весілля.

Образ нареченої та нареченого. Незважаючи на барвисте оформлення всього весілля, вінчальні вбрання найкраще вибирати традиційних весільних кольорів. Найбільше це стосується нареченої: біле весільне плаття буде вигідно виділятися на тлі яскравого декору, в той час, як кольоровий фольклорний наряд ризикує злитися з загальним тлом, перетворивши стильне свято в перенасичене та без смаку. Краще запастися різнокольоровими прикрасами та яскравими квітами!

Нареченому підійде класичний чоловічий костюм, доповнений тематичними аксесуарами - мексиканськими пончо і сомбреро. А ось подружок нареченої можна і потрібно нарядити в барвисті сукні різних кольорів з етнічними мотивами!

Проведення весілля. Яке колірне рішення Ви б не вибрали для свого весілля в мексиканському стилі, у всіх цих варіантів є те, що їх об'єднує: атмосфера яскравого свята, неповторний колорит, латиноамериканська музика, національна кухня! Запросіть колектив, який забезпечить Вам веселий настрій і запальні танці. Почастуєте всіх і покуштуйте самі паелью і тако, запивайте ці страви текілою та цервезою (пиво, змішане з соком).

І, звичайно ж, розважте присутніх! Кожному гостю вручіте «каскарон» - яйце, наповнене конфетті, з інструкцією із застосування: поки гість «зазівався«, потрібно розбити об його голову яйце - це мексиканська традиція на удачу. Ще одна цікава мексиканська традиція - розбивати із зав'язаними очима палицею піньяту (прикрашений глиняний горщик, наповнений солодощами), а потім ласощі, які звідти висипалися, можна дружно поїдати всім учасниками свята!

До речі, не забудьте запрошених гостей заздалегідь попередити про концепцію весілля та мексиканський дрес-код - нехай одягаються яскраво, а замість «Гірко!» кричать «Viva!» 🙂

Детальніше про весільні традиції мексиканців читайте тут: Мексиканське весілля.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!