Мексиканське весілля


Мексиканське весілля


12.05.2011 р.

Різнорідна суміш відразу декількох культур - іспанської, карибської та індіанської, запальні танці, вишукана кухня, променисті пляжі і загадкові пам'ятки давніх цивілізацій - все це Мексика.

Весілля в Мексиці - це свято батьків молодих. Тому, на торжество запрошують від імені батьків молодих, а не від молодят. Варто сказати, що організовують весілля хресні молодих, до того ж вони беруть на себе більшу частину витрат. Найважливішою частиною весільного плану вважається церемонія вінчання в католицькій церкві.

По правді кажучи, в Мексиці також працюють шамани, які укладають шлюб, проте шлюб цей не вважається законним. Тому більшість людей Мексики воліють укладати шлюб в РАГСі і вдаються до послуг шаманів просто заради розваги.

Вінчання проводять в церкві, і після всіх клятв, даних молодятами один одному, їм на плечі накидають білу хустку, яка символізує союз молодих. При виході з церкви на молодят кидають червоні намистинки. За повір'ям, бусинки повинні принести вдачу та благополуччя новій сім’ї.

Мексиканське весілля, як правило, багате яскравими квітковими композиціями. Мексиканці - любителі всього строкатого та яскравого, дуже колоритно одягаються на весілля. Лише наречена виділяється своїм найніжнішим білим платтям.

Дуже красиво проходить перший танець молодят. Запрошені гості оточують молодих, утворюючи навколо них живе серце. В цьому оточенні пара танцює свій перший танець чоловіка та дружини.

Весільне меню насичено великою кількістю національних страв. Досить часто на колоритних мексиканських весіллях посередині залу вішають спеціальну ємність, яка наповнена цукерками. У самий розпал весільного гуляння ємність спустошується, і все цукерочки падають на танцюючих гостей. Це ще більше підіймає настрій та надає барвистості у святковому залі.

Особливо вишуканим є весільний торт та має вельми своєрідний смак. Мексиканці роблять у торті рясну начинку з фруктів, просочених ромом.

Мексиканське весілля дуже веселе, колоритне, з запальними латиноамериканськими танцями.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!