Оригінальні весільні церемонії


Оригінальні весільні церемонії


17.02.2009 р.

Сьогодення знає чимало прикладів оригінальних весільних церемоній, наприклад, підводні, повітряні, на робочому місці, в потязі, на велоспедах та інші. Ще одним різновидом "оригінальних весіль" є масові весілля (наприклад, на Кавказі практикувалось навіть одруження братів з однієї родини на сестрах з іншої з одночасним весіллям).

Незвичайність весілля нерідко пов'язана з незвичайністю осіб, які беруть шлюб - наприклад, весілля партнерів, що мають значну вікову розбіжність у віці або різницю чи схожіть в інших аспектах (наприклад, весілля двох пар близнюків), що робить союз "молодих" (у сенсі наречених) сам по собі незвичайним. До таких випадків відносяться і так-звані "пізні" весілля.

Немаловажним чинником сучасних "оригінальних весіль" нерідко стає мрія молодих потрапити у хроніку новин чи навіть у Книгу рекордів Гінесса. Безумовно, основним психологічним рушієм для організації незвичайного весілля лишається бажання організувати особливий день особистого життя по-особливому.

Деякі приклади оригінальних весіль. У квітні 2007 року американці Джоанн Хемлін і Чарлі Хеффеман справили весілля у місці, де познаймилися дкілька років перед цим, а саме - у відділі молокопродуктів супермаркету. Причому компанія-власник продуктової крамниці оплатила бенкет для гостей, оздоблення зали відділу і навіть випивку для випадкових відвідувачів-покупців закладу.

Сімейне подружжя з Малайзії Чан Сум Бенг (64 роки) і Чу Кіт Гар (61 рік), потрапили до Книги рекордів Гінесса завдяки проведенню повторного весілля у його 37-у річницю у формі стрибків з парашутами, як найстарше подружжя, що зважилося на такий крок.

16 жовтня 2008 року в Нагірному Карабасі відбулось одночасне весілля 675 пар, фінансові видатки на яке, а також на щедрі подарунки молодим, узяв на себе відомий російський бізнесмен-земляк.

Цікаві та оригінальні весілля раніше висвітлювались на нашому сайті:

- Жінка старша за чоловіка на 58 років
- Дві пари близюків справляють весілля
- Весілля у готичному стилів
- Ще одне весілля у готичному стилі
- Чудернацькі весільні пари

Якщо Ви також бажаєте зробити Ваше весілля або весілля Ваших дітей цікавим, оригінальним, незабутнім - зателефонуйте до нас, і ми з радістю допоможемо Вам втілити це у життя. Тел. 8-067-269-17-06 (Мистецьке об’єднання «Світ мрій»).
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!