Чому дівчата хочуть заміж?


Чому дівчата хочуть заміж?


25.11.2010 р.

Якщо дівчина молода, то головною причиною бажання вийти заміж найчастіше є незалежність від батьків. Дівчині вже 20 років, а її батьки все ще вирішують за неї навіть такі дрібні питання, як чим пообідати і що одягнути в холодну погоду, а жити зі своєю коханою людиною можна тільки після весілля. Ось звідки таке різке бажання вибратися на свободу. Причому звільняючись від однієї залежності, дівчина змінює її на іншу.

У дівчат старше 25 років бажання вийти заміж з'являється від того, що їх думки починають поїдати їх. Дівчина вже доросла, багато її подруг вже живуть у шлюбі, пристойних чоловіків ось-ось розберуть... Вже закінчила інститут, де були широкі можливість знайти собі чоловіка. На роботі всі зайняті, та й часу на флірт не вистачає. Що ж робити? Терміново пора шукати нареченого.

Жінки старше 40-а років просто вже бояться зустріти старість на самоті. Хоч вони ще молоді, але такі думки вже починають з'являтися все частіше. Де знайти хоч більш-менш пристойного неодруженого чоловіка? Мати-одиначка починає замислюватися, що дитина скоро стане дорослою, створить свою сім'ю, а мама залишиться сама. А ще гірше, якщо у жінки ще немає дітей. Але найголовніше - не опускати руки. Хто шукає, той завжди знайде!

Дуже важливо, щоб було бажання не просто вийти заміж, а заміж за свою кохану людину, бажання від щирої, справжньої любові.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!