Якщо сниться власне весілля…


20.10.2011 р.

Завжди вважалося, що весілля сняться до якоїсь важливої ​​події. При цьому різні сонники пояснювали сенс цього сну по-різному. Той, кому присниться такий сон, повинен врахувати, одружений (замужем) він (вона) чи ні. Нерідко все залежить від того, яка роль була відведена людині у власному сні: наречений, наречена, свідок чи хтось інший. Також важливо, чи вільна людина чи має другу половинку на даний момент. Через такі нюанси сон отримує різні тлумачення.

Людей завжди цікавить, до чого сниться своє весілля. Якщо уві сні у жінки на душі весело, а наречений приємний, то це до хороших подій у житті. Виходити заміж за літню людину - до хвороб. Якщо дівчина уві сні дала згоду на отриману пропозицію руки і серця - то це викличе повагу в оточуючих.

Якщо заміжня людина побачила своє весілля у сні, то швидше за все, посвариться з чоловіком. При цьому сварка приведе до позитивних результатів, оскільки буде обговорено важливе сімейне питання. Якщо будуть зроблені правильні висновки, то від цієї суперечки пара буде пожинати успішні плоди. Саме цей спір зробить шлюб міцнішим, а подружжя ближчим.

Власне весільне торжество у сні, на якому гості сумні, означає отримання неприємних новин з далеких країв.

Іноді такий сон тлумачать наступним чином: побачити власне весілля - до щастя і любові, а також до змін, які залежать від особистого ставлення людини до свого партнера.

Англійський сонник тлумачить цей сон по-іншому. Якщо чоловік побачив себе уві сні радісним нареченим, то його чекає сумне та самотнє життя або нові неприємності. Якщо хворий побачить такий сон, то це обіцяє ускладнення, пов'язані зі здоров'ям. Якщо дівчині наснилося, що вона в шлюбній сукні, то її очікують дрібні неприємності чи захворювання.

Весілля сняться часто, однак це не означає, що людина прагне до укладення шлюбу, адже це торжество може снитися і одруженим людям. Часто одруженим людям сниться підготовка до весілля, що означає появу в житті якогось важливого випадку, що вимагатиме конкретних рішень і дій. Але всі рішення повинні бути обдумані. Якщо такий сон приснився холостяку (або незаміжній дівчині), то варто очікувати приємних сюрпризів і новин.

Якщо сниться, що з якихось причин весілля зірвалося - то це пророчить надходження сумнівних пропозицій. Швидше за все, хтось збирається втягнути вас у сумнівний бізнес. Зірки радять не довіряти неперевіреним пропозиціям, а радять почекати, все ретельно зважити. Людям, які розлучені, такий сон сниться до труднощів у досягненні майбутніх цілей.

Небажане весілля сниться до того, що незабаром в житті з'являться обов'язки, виконати які людина не в змозі. Також цей сон обіцяє вирішення давніх проблем. Заміжню жінку таке весілля у сні попереджає про те, що вона посваритися зі своїм чоловіком.

Людині може наснитися своє весілля та одруження коханої людини одночасно. Якщо у сні хлопець чи дівчина укладають шлюб з іншим чоловіком, то це знак необґрунтованих ревнощів.

Якщо наснилося власне весілля, а сама людина почувається нещасливою на ньому, то це до серйозних розчарувань, пов'язаних з хлопцем або дівчиною. Іноді такий сон віщує хвороби. Любовний сонник тлумачить сон про власне весілля таким чином: якщо дівчина таємно виходить заміж, то це обіцяє зайві плітки з приводу її персони, а також неправильні висновки про її вчинки.

Якщо у сні жінкою було прийнято рішення про раптове заміжжя, то такий сон говорить про те, що всі її позитивні якості і старання буду оточені підтримкою оточуючих. У разі, якщо уві сні батьки не дали своєї згоди та благословення, то від підтримки близьких друзів доведеться відмовитися.

Сімейний сонник запевняє, що сон про власне весілля - до виходу з неприємних ситуацій. Слов'янський сонник віщує набуття духу у випадку, коли людина побачила власне одруження. Іноді такий сон обіцяє про втрату близького друга.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!