Як вибрати бенкетний зал для весілля


15.05.2013 р.

Бенкету відводитися велика частина весільного торжества, тому дуже важливо правильно вибрати зал, в якому проходитиме бенкет.

У більшості випадків одне з найважливіших питань при організації бенкету - це ціна. Відразу з'ясуйте, з яких чинників складається остаточна вартість бенкету. Деякі заклади, крім оплати за продукти, просять внести орендну плату - певний відсоток від загальної вартості замовлення або фіксовану суму за кожного гостя. Чи входять у вартість бенкету додаткові послуги від закладу, такі наприклад, як жива музика та інше? Важливий такий момент, щоб явна ціна за бенкет, про яку ви вже домовилися з адміністратором, не змінювалася під різними приводами, такими, як підвищення цін на продукти та іншими.

Віддавайте перевагу бенкетним залам, дорога до яких не займе більше години часу. Інакше це буде вкрай незручно для вас і гостей. Також не варто вибирати заклад, в якому є декілька бенкетних залів. Ви з нареченим і ваші гості повинні почувати себе комфортно, а не постійно перетинатися з іншою парою та їхніми гостями.

Розмір приміщення також має велике значення. Адміністрація закладу по різному оцінює місткість залів, тому краще самостійно прикинути, як будуть стояти столи, скільки людей можна за них посадити, де розміщуватиметься музика, де люди будуть танцювати. У тісній залі ведучому буде складніше проводити конкурси.

Бенкетний зал на весілля може бути правильної прямокутної форми, але може бути й іншої. Іноді для проведення весільного бенкету вибирається зал, в якому гості їдять, і зал, в якому гості танцюють, тобто два окремих приміщення - суміжних або що знаходяться неподалік. В цьому випадку ведучому складніше контролювати ситуацію, коли під час танців частина гостей залишається за столом, а частина йде танцювати. Якщо зали розділені чисто умовно, то це ніяк не впливає на роботу ведучого. Також зустрічаються бенкетні зали Г-подібної форми і навіть П-подібної форми. У вузькому залі П-подібної форми складно працювати всім - музикантові складніше забезпечити рівномірне звучання музики в залі, ведучий, перебуваючи в одній частині залу, не бачить, а отже і не контролює іншу частину залу. Крім цього, гості, що знаходяться за столом не можуть бачити конкурси, які проходять в танцювальній частині залу.

Наступне. Смачна їжа - важлива умова будь-якого успішного бенкету. Можна оцінити якість їжі та обслуговування, прийшовши в даний заклад в якості рядового відвідувача і замовивши цікаві Вам страви. Якщо це неможливо, постарайтеся з'ясувати якомога більше інформації під час обговорення меню з адміністратором. Чи входять в загальне меню бенкету алкогольні напої, торт і фрукти або чи їх можна купити і привезти самостійно, що дозволить значно знизити остаточну вартість бенкету.

В першу чергу на весіллі має бути комфортно всім гостям, тому вибираючи бенкетний зал, не забудьте звернути увагу на такі речі, як наявність робочого кондиціонеру, гардеробу, в якому стані знаходиться санвузол, чи є спеціально відведене місце для куріння. Також потрібно врахувати приміщення для тамади та інших запрошених артистів, де вони могли б підготуватися до виступу.

Вдалого Вам вибору і чудового, незабутнього весілля!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!