Весільний туризм


Весільний туризм


02.10.2008 р.

Що може бути однією з головних складових весілля? Це, звичайно ж, його проведення. Якщо донедавна весілля можна було справити тільки в межах нашої країни, то сьогодні ви можете поїхати куди завгодно, залишилося тільки вибрати місце. І сама основна перевага такого весілля, там точно не потривожать небажані гості, а про проведення церемонії подбають туристичні агентства.

Насправді наша планета достатньо велика, і Ви можете завжди зробити вибір на користь сонячного Кіпру, святкової Венеції, романтичної Італії і Франції, загадкового Тибету й Таїланду, і навіть Куби чи Африки.

У кожного свій смак та потреби, а ми пропонуємо Вашій увазі кілька варіантів весільного туризму.

З огляду на те, що вже осінь, в цьому сезоні модновідвідувати країни, де клімат м'який й приємний, або країни, де чудесна осіння пора надає околицям особливого шарму та краси.

Італія: Ромео і Джульєтта

Коли ми чуємо слово Італія, то мимоволі пригадується Шекспір і його безсмертні герої Ромео й Джульєтта.

Італія вся просочена романтизмом. Від природи до міст і пам'ятників архітектури. Озера, старовинні будівлі, місця любові поетів і акторів. Усе в Італії повно присмаку сміху, радості й ніжності. М'який клімат країни дозволяє вибрати це місце для одруження ледве не цілий рік. Єдине, що може вас направити, так це бажання побачити той або інший ексклюзивний сезон пори року.

Наприклад, на день святого Валентина проходить фестиваль "Закохана Верона", улітку ви можете потрапити на європейський оперний сезон, що відкривається саме в Італії.

Національна кухня, витвори італійських скульпторів, художників, прекрасна флора й фауна, тихі затишні міста - все це обіцяє вам поїздка в Італію для весільної церемонії.

Прага

Прага знаменита своїми пейзажами й атмосферою. Тут ви можете відвідати кілька визначних місць, створених спеціально для закоханих пар. Створювала їх не тільки людина, але й сама природа доторкнулася своєю ніжною рукою, що б любов заграла в серцях людей від одного тільки виду розквітаючої краси Праги цілий рік.

Пагорб Петршин у Празі радять відвідати всі затяті романтики. На жаль, не завжди туристам вдається вдихнути аромат природи цього пагорба, але воно того коштує. Навесні ви можете насолодитися цвітінням яблунь і груш, улітку - улаштувати пікнік або побачення, восени - зануритися в золоті хвилі дерев, а взимку - насолодитися видом білих засніжених дахів міста.

Карловий міст вимагає так само особливої уваги, але не вдень, коли там повним ходом кипить життя, а ранком на світанку, коли туман і сонячні промені зливаються в одну симфонію відтінків любові й щастя.

Празький замок гарний не тільки вдень, але й уночі. Коли основні туристичні групи вже залишають зали й двори замка, ви можете тільки почати свою самостійну екскурсію. Насправді ворота замка закриваються тільки в 24 години влітку й в 23 - узимку. У вас в ночі попереду, щоб зануритися в атмосферу минулих років і уявити себе королевами й королями.

Серед інших визначних пам'яток ви можете відвідати міцність Вишеград, парк Стромовка, Потайні Сади, Оленячий рів, подарувати собі прогулянку на човні по Влтаве, а також відвідати місцевий театр.

Індія

Весільний обряд в Індії дуже відрізняється від традиційних, звичних нам весіль. Одні готування до такого весілля складають коло двох місяців. Спочатку нареченому й нареченій потрібно оголосити про заручини. У цей день наречений вручає нареченій обручку, що за традицією повинна передаватися з покоління в покоління від матерів до синів. Одержати таку обручка вважається верхом всіх похвал і компліментів.

Потім іде підготовка до весілля, коли наречену збирають і готують до подружнього життя, в основному це процес підвищення добробуту нареченої.

Потім у переддень весілля наречена проводить дівич-вечір, у якому беруть участь жінки, вони їдять багато різних страв, танцюють і бажають щастя нареченій, також у переддень весілля нареченій необхідно відвідати в салон краси і зробити собі татуювання із хни. Такі татуювання відрізняються вишуканими візерунками, дрібними деталями й неймовірною витіюватістю квітів і прикрас. Таке татуювання повинна бути нанесене на всі руки по лікоть, а на долонях звичайно візерунок містить у собі ім'я нареченого й нареченої. Уважається, що якщо наречений зможе знайти своє ім'я на долоні нареченої, те весь їхній шлюб буде щасливим.

У такому випадку весільні зачіски, макіяж, манікюр і вбрання взагалі можуть вас не хвилювати. Що б зробити традиційні готування до вас прийдуть спеціальні стилісти, що знають всі традиції зовнішнього вигляду нареченої.

Сама церемонія одруження напрочуд виглядає багато й незвичайно. Це квіти, важкі й гарні вбрання нареченого й нареченої. Усе на цьому весіллі повинне говорити про достаток і багатство. Різними ритуалами вони відганяють злих духів, залучають щастя, багатство, здоров'я й вічну любов. Вся ця розкіш і незвичайність обрядів коштує того, що б взяти участь у подібному одруженні.

Данія

Данія віддавна славиться своєю історією, вікінгами і шлюбними церемоніями.

Насправді шлюбні церемонії в Данії досить прості. Шлюб уважався дійсним уже після того, як молоді оголосили про заручини. Досить було повідомити батькам про намір жити разом, одружитися, як батьки благословляли їх і відпускали у вільне плавання. Весілля в основному проходили восени після збору осіннього врожаю. У більш бідних верств населення весілля могли відбуватись біля трьох днів, багатші ж святкували ця подію протягом тижня.

Насправді, яке би місце для весільної церемонії ви не вибрали, саме головне пам'ятати, що це ваш незабутній день. Він уже ніколи не повториться, і ви повинні насолоджуватися кожною миттю цього дня.

Прикрасити, урізноманітнити весільну церемонію допоможуть не тільки традиції різних країн, але й колорит місцевості, жителі, і особливий аромат волі й атмосфери любові.

Будьте щасливі на своєму сімейному острові, в океані любові і благополуччя!

За матеріалами сайту Все про туризм - туристична бібліотека.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!