Весільні зачіски та аксесуари до них


Весільні зачіски та аксесуари до них


02.12.2008 р.

Багато наречених не можуть устояти перед спокусою зробити перед весіллям щось нове, цікаве та неординарне.

весільна зачіскаЯкщо у нареченої довге волосся, то вона може укласти його різними способами в складні зачіски у відповідності вибраному платтю та своєму смаку. Якщо для створення нового стилю нареченій необхідно підстригтися, то робити це слід щонайменше за шість місяців до весілля. Якщо цей експеримент потерпить невдачу, у неї має бути час в запасі для того, щоб волосся досить відросло для нової зачіски.

Перш за все нареченій необхідно знати, чи буде вона вінчатися, тому що існуючі традиції при вінчанні вимагають від зачіски максимальної простоти і відсутності локонів. Якщо наречена прийняла рішення вінчатися, вона може зробити низький пучок або валики. Волосся має бути зачесане назад без проділу або з прямим проділом. Замість локонів по колу голови заплітаються тонкі коси або закручуються локони від скронь і збираються в пучок.

Якщо ж в плани нареченої вінчання не входить, то перед нею відкритий широкий вибір зачісок і аксесуарів.

При виконанні зачіски слід враховувати, що з нею нареченій доведеться ходити протягом цілого дня, і вона повинна залишатися у незмінному вигляді, оскільки в процесі торжества молодих постійно фотографують.

Тому:
- Не жалійте лаку для волосся для закріплення зачіски;
- Кожен локон має бути ідеально вигладжений за допомогою гребінця і лаку, щоб не було волосинок, що стирчать;
- Закріплюйте зачіску дуже ретельно шпильками і невидимками, щоб при різких рухах нічого не розвалилося;
- Прагніть не нагромаджувати "башти" на голові, оскільки все-таки центральна увага повинна займати обличчя нареченої;
- Зачіску підбирайте, враховуючи пропорції обличчя: овальне, кругле, трикутне тощо;
- Старайтеся за допомогою зачіски обличчя наблизити до умовно ідеального, тобто приховати всі недоліки і підкреслити достоїнства.

Аксесуари для зачісок

Аксесуари для весільних зачісок сьогодні теж дуже різноманітні. Це може бути діадема - прикраса у вигляді маленької розімкненої корони або обруча із стразами і намистинками. Дуже модним зараз стає використання натуральних живих кольорів - і тут фантазія може бути безмежна. Найбільш популярними кольорами, використовуваними для прикраси весільних зачісок, є бутони білих троянд і орхідеї. Перукарі рекомендують нареченим не стригти волосся до весілля - щоб розширити вибір можливих варіантів зачісок і полегшити завдання стилістові, а також забезпечити велику «стійкість» ефекту. Проте сучасні технології нарощування волосся дозволяють зробити прекрасну зачіску на будь-якому волоссі, навіть радикально короткому. Репетиція зачіски необхідна у будь-якому випадку, бажано за 2 тижні до весілля. Адже можливо, що волосся треба буде трохи підлікувати до весілля, підфарбувати, щоб воно виглядало блискучим та доглянутим.

Кращі перукарі-стилісти рекомендують володаркам короткої зачіски так звану «гладку» голівку, зробивши красиву аплікацію із стразів, намистинок, кольорів і навіть пір'я. Дівчатам з довшим волоссям можна запропонувати багаточисельні варіанти зачісок на основі коси. Висока весільна зачіска виглядає дуже жіночно, подовжує шию і показує у всій красі відкриту спинку.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!