Як вибрати весільні рукавички


Як вибрати весільні рукавички


30.03.2012 р.

весільні рукавички

Весільні рукавички - аксесуар, який не виходить з моди. Багато хто бачить в ньому елемент стильності та елегантності образу нареченої. Вибрати ідеальні весільні рукавички не просто. Ось лише кілька порад, які варто врахувати при виборі весільних рукавичок.

1. Рукавички повинні гармоніювати з весільним платтям

Один з основних критеріїв для підбору ідеальних рукавичок нареченої є їх колір. Колір рукавичок повинен гармонійно поєднуватися з тоном сукні. При цьому зовсім не обов'язково прагнути до абсолютного колірного збігу, цілком припустимо, якщо цей аксесуар буде трохи іншого відтінку, це може змусити весільний наряд "заграти" дещо по іншому. У рідкісних випадках можливі контрастні поєднання, особливо якщо така контрастна гама простежується і в інших аксесуарах.

2. З якої тканини мають бути весільні рукавички

Вибір тканини для весільних рукавичок залежить від сезону, на який призначений день весілля. У теплу пору року найкраще підійдуть рукавички з шифону, гази, ситцю, муару або тонкої бавовни. Взимку, коли рукавички не тільки декоративні, але і захищають від холоду, найкраще вибрати багатошарові рукавички з щільних, фактурних тканин, таких як креп, мереживо, жаккард, тафта та матеріалів з вибитим малюнком.

3. Довжина весільних рукавичок

Довжина рукавички залежить від кількох факторів:

- форма рук нареченої. Якщо Ваші руки трохи повненькі, вибирайте аксесуар зі стягуючим ефектом. Любителькам довгих нігтиків варто задуматися про спеціальні подовженнях в рукавичках або ж вибрати рукавички без пальців - вони не тільки практичні, але і вельми привабливі на вигляд. Однак варто пам'ятати, що такі рукавички візуально вкорочують пальці.

- довжина та форма рукава сукні. Якщо у Вашого весільного плаття короткий рукав, надягайте рукавички до ліктя або трохи вище зап'ястя. Довгий рукав припускає рукавички довжиною до зап'ястя, а до сукні з бретельками або бюст'є найкраще підійдуть рукавички вище ліктя.

- особливості торжества. Якщо більша частина весілля випадає на денний час, тоді краще підійдуть рукавички до зап'ястя. Якщо ж основне святкування припадає на вечір, обирайте рукавички «оперної» довжини.

Якщо є сумніви у виборі і Ви ніяк не можете зупинитися на виборі рукавичок, вибирайте рукавички довгі до ліктя, вони найкраще підійдуть до сукні будь-якого фасону.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!