Весільні мереживні чобітки


09.06.2011 р.

весільні мереживні чобітки

Ще кілька років тому чоботи асоціювалися у всіх з холодною порою року. Але мода змінюється, і з'явилися літні мереживні чобітки, які прекрасно поєднуються з весільним строєм. Для наречених, які обрали коротку весільну сукню, мереживні чоботи - це справжня знахідка!

Надягати мереживні чоботи на весілля чи ні? Це питання хвилює багатьох наречених. На різних форумах можна знайти безліч повідомлень на цю тему. Одні вважають, що мереживні білі чоботи виглядають без смаку, інші ж, навпаки, в повному захваті від них.

Не варто переживати, що вам буде жарко у весільних чоботях влітку. Як правило, вони виконані з тонких тканин і добре "дихають". Але якщо ви вибрали довгу весільну сукню, то не варто з нею надягати мереживні чоботи в жарку погоду. Їх не буде видно оточуючим, а вам буде некомфортно.

Перш ніж зробити власний вибір, прочитайте, що ж вирізняє мереживні чобітки серед інших моделей весільного взуття:

Сексуальність. Одягаючи мереживні чобітки на своє весілля, Ви повинні бути готові до того, що на Вас будуть косо дивитися (особливо представники старшого покоління). Багато хто вважає, що мереживні чоботи, особливо довжиною вище колін, виглядають непристойно, тому що нагадують еротичну нижню білизну. Але якщо Ви не боїтеся засуджень, то сміливо надягайте мереживні чоботи, адже вони виглядають дуже сексуально

Колір. Колір мереживних чобіт повинен відповідати кольору сукні. Слід пам'ятати, що правила для вибору весільного кольорового взуття не завжди поширюються на мереживні чоботи, тому у разі будь-якої невідповідності Ви ризикуєте виглядати вульгарно.

Довжина. Мереживні чобітки можуть бути завдовжки до середини ікри, а можуть закінчуватися вище коліна. Такі моделі підійдуть до короткої весільної сукні або до сукні в іспанському стилі (спереду - коротка спідниця, ззаду - довга).

Розмір. Мереживні чоботи складно підібрати так, щоб вони були зручні, тому вони повинні ідеально охоплювати ногу. Якщо вони будуть хоча б трохи завеликі, то на тканині будуть утворюватися складочки, які зіпсують весь Ваш зовнішній вигляд. Якщо ж чоботи будуть замалі, Вам буде дуже незручно перебувати в них цілий день.

Застібки. Мереживні чоботи можуть застібатися на блискавку, а можуть шнуруватися атласною стрічкою. Ідеальним варіантом будуть ті чоботи, які мають і застібку-блискавку, і шнурівку. Така модель буде добре виглядати на будь-яких ніжках, тому її можна "підігнати" під свій розмір.

Каблуки. Найчастіше, мереживні чобітки купити можна тільки на дуже високому каблуці, і ви можете дуже швидко втомитися, особливо, якщо раніше носили моделі на плоскій підошві. Тому постарайтеся знайти модель на низькому каблуці або візьміть з собою додаткову пару обуві.кружевние чоботи

Колготки, панчохи. Під весільні мереживні чоботи найкраще надягати колготки або панчохи тілесного кольору, але ні в якому разі не з малюнком. Це буде виглядати без смаку. Також ці чобітки можна одягати і на голу ногу.

Догляд. Постарайтеся не носити мереживні чобітки на вулиці до дня весілля, бо Ви можете їх забруднити, а догляд за такими моделями повинен бути дуже делікатним. Для них не підходить ні машинне, ні ручне прання, тому їх доведеться віддати в хімчистку.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!