Весільні конкурси та розваги


Весільні конкурси та розваги


18.09.2008 р.

"Моє сонечко". Молодий і молода змагаються у красномовстві - хто скаже коханій людині більше ніжних слів. Приз - маленька статуетка із закоханою парочкою, свинками, голубами чи щось подібне.

Конкурс "батьків". Обидвоє молодих мають зав'язані разом ліву і праву руки. Завдання: вільними руками одягнути дитину-ляльку. Приз за це - пачка "памперсів"

"Моя пір"їночка". Молодий викликає до себе хлопців, які найбільше його поважають, молода, відповідно дівчат. Вибрані пари повинні: хлопці узяти на руки дівчат, присідати і примовляти: "Ти ж моя пір"їночка, ти ж моя легесенька!" Хто більше разів присість - той більше поважає молодих і тому отримує зі столу молодих пляшку шампанського.

Капуста. Молоді обривають листки з капусти, доки ведучий не запитає: "Та ж ви такі дорослі, і досі вірите, що дітей знаходять в капусті?"

Для гостей. Гості за столиками за командою ведучого починають передавати один одногму ляльки хлопчика та дівчинки. Котра лялька швидше дійде до молодих, той в них перший і народиться.

"Чи ми ще тверезі?" Гостям пропонується перевірити себе на тверезість. До центру зали викликають декілька пар, чи молодих людей, пропонують сісти на стільці. Щоб їм було "зручніше і цілком, як вдома перед телевізором" накривають всіх одним пледом. Ведуча запитує, як кожного звати і т.д., заморочує їх. Потім оголошує завдання. Вони повинні добре подивитись одне на одного, і зняти з себе те, що у них є спільного. Гра закінчується тоді, коли хтось здогадається зняти плед.

"Ой, горілко, біла, біла". Запрошуються бувалі газди, які знають толк у напитках. Офіціанти їм подають глибокі тарілки з горілкою і ложки. Конкурсанти повинні стоячи, згинаючись до столу, випити "страву" ложками. Приз - пляшка горілки.

"Жіноча потіха". Запрошуються 2-3 сімейні пари. Запитують, чи чоловіки люблять пити пиво. Коли так, то жінки сьогоджні повиння їх пригостити. Ведуча подає 3 пляшки пива із одягненими на них сосками. Котра жіка умудриться швидше влити у чоловіка всю пляшку, та отримує приз --пиво з чіпсами, а чоловік - памперс.
Один коментар  1. 2012-02-16 AlinA пише:

    Дуже цікаві конкурси

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!