Весільні келихи


Весільні келихи


10.06.2010 р.

Традиція підготовки для молодят індивідуальних весільних келихів існує давно. Весільні келихи використовуються як на церемонії одруження, так і на бенкетній частині весілля. Прийнято вважати, що подружнє щастя буде міцнішим, якщо молодята упродовж усього вечора будуть пити з весільних келихів. По закінченню весільного торжества весільні келихи потрібно зберігати в домі, де вони можуть використовуватися при святкуванні пам’ятних дат.

Особливу увагу варто звернути на оформлення весільних келихів. Тут потрібно дотримуватися загальної стилістики весільної церемонії. Якщо це тематичне весілля, тоді і келихи повинні бути прикрашені відповідно до тематики. Якщо весілля класичне, тоді келихи оформляються у тій колірній гамі, яка буде переважати в оформленні весільної церемонії.

Для оформлення весільних келихів використовуються різні декоративні елементи, такі як камені, стрази, мереживо, стрічки, квіти, орнаменти.

Весільні келихи можуть мати як класичну форму, так і нестандартну форму з дизайнерським рішенням. Перебуваючи за весільним столом, весільні келихи з’єднуються атласною стрічкою, яка вважається символом міцної та дружної сім’ї.

Найчастіше на весільну церемонію купують кришталеві весільні келихи, але якщо у вас немає можливості купити дороги келихи з кришталю, зупиніть свій вибір на скляних келихах. Якщо ви бажаєте чути приємний дзвінкий звук під час зіткнення власних келихів, напої варто наливати тільки до половини.

Для того, щоб весільні келихи добре виглядали на весільних фотографіях і відео, варто вибирати келихи з добре помітним оформленням, яке буде помітне на відстані 1-2-х метрів. Візьміть келихи і відійдіть на відстань до 2-х метрів від дзеркала. Якщо прикраса на келихах чудово проглядається з такої відстані, тоді їх можна купувати.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!