Весільні аксесуари


07.11.2009 р.

Весільний образ нареченої неможливий без багатьох "дрібничок" - аксесуарів, за допомогою яких можна показати свій гарний смак, натякаючи на неповторність. Що з цього вибрати для себе, щоб створити ауру чарівності та вишуканої краси? Давайте разом розглянемо можливі варіанти.

Фата. Одна з найважливіших деталей весільного вбрання. Асортимент дуже великий та різноманітний, тому можна вибрати те, що підійде саме вам. Фата пасує всім і підходить до будь-якого типу весільної сукні. Якщо у Вас досить насичений весільний день (прогулянки, катання та інші рухливі дії), не варто зупиняти свій вибір на фаті, шлейф якої перевищує 0,5-1 м від краю одягу.

Діадема. Якщо Ви є власницею пишного, довгого волосся, то варто задуматися: чи не замінити традиційну фату на діадему, яка вигідно підкреслить Вашу природну красу? Саме з діадемою Ви зможете відчути себе справжньою королевою. Вона підійде до будь-якої весільної сукні, але не для будь-якого типу обличчя. Та все ж, варто спробувати її одягнути, хоча б у магазині.

Вінок нареченої. В умілих руках обов'язково стане витвором мистецтва. Вінок плетуть із живих або штучних квітів, блискіток, стрічок, бусин... Якщо Ви зупинили свій вибір на живих квітах, обов'язково візьміть із собою додатково ще кілька, щоб замінити зів'ялі на свіжі в разі потреби.

Капелюшок. Дуже елегантний варіант. Прикрашений бісером або перлами, капелюшок буде гарно виглядати з вузькою короткою сукнею чи костюмом.

Рукавички. Вибір рукавичок надзвичайно великий. Настільки великий, що можна розгубитися і вибрати щось не те. Підбирати їх потрібно до тканини весільної сукні. Хоча буває, що різні тканини дуже добре одна з одною поєднуються, але потрібно бути обережним.

Вибір довжини рукавичок підпорядковується простим правилам:

- сукня без рукавів - рукавички вище ліктя;
- сукня з короткими рукавами - рукавички до ліктя;
- сукня з рукавом - рукавички не вище зап'ястя;
- сукня з довгим рукавом - можна обійтися без рукавичок.

Взуття нареченої. Воно має бути в одному тоні з весільною сукнею, а також відповідати загальному стилю. Бажано за 1,5-2 тижні до свята по кілька хвилин на день ходити вдома у цьому взутті, щоб у день весілля уникнути мозолів та інших неприємностей.

Сумочка або клатч. Практична річ для нареченої. У сумочку можна скласти все найнеобхідніше: косметику, одноразові хустинки, мобільний телефон, гроші. Не забудьте, вона має бути не надто об'ємною.

Весільні прикраси. До весільної сукні ідеально підходять прикраси з перлів. Перли у намисті, маленькі сережки з ними - і Ви вишукана наречена. Однак, зовсім не обов'язково, щоб прикраси були захмарно дорогими. Зараз є великий вибір якісної біжутерії, яка виглядає не менш ефектно.

Бажано, не перестаратися з кількістю прикрас. Не забувайте, Ви в цей день - Королева, не потрібно, щоб їх блиск затьмарював Ваш власний.

Мар'яна Магац

Джерело: narechena.at.ua
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!