Весільна зачіска


15.07.2011 р.

весільна зачіска

Кожна наречена повинна заздалегідь подбати про вибір весільної зачіски і про красу волосся, що є основними складовими весільного образу. Сьогодні перед нареченою відкривається широкий діапазон весільних сучасних зачісок - буклі, локони, равлики, святкова укладка на короткому волоссі, весільні зачіски з фатою та ін. Яку ж саме весільну зачіску вибрати і на чому зробити акцент?

Весільні зачіски на довге волосся

Довге волосся - це чудова можливість для експериментування із зачіскою. Часто дівчата вибирають красиві локони, які надають образу романтичності, ніжності, елегантності. Позитивна сторона такої зачіски - вона ідеально поєднується з будь-яким фасоном весільної сукні та формою обличчя. Але для такої зачіски необхідна добра фіксація, оскільки через підвищену вологість, спеку завитки можуть швидко загубити свою форму.

Завжди актуальна класика - це високі весільні зачіски на довге волосся, які додають образу шляхетності, величі, урочистості. Добре враження справляють відкрита шия і декольте. В якості прикраси таких зачісок можна використати діадеми, красиві шпильки, стрічки.

Для довгого волосся також добре підійдуть весільні зачіски з плетінням, різного виду косами, оригінально укладеними на голові. Прикрашають такі зачіски квітами.

Весільні зачіски на волосся середньої довжини

Багато різних весільних зачісок можна придумати і для волосся середньої довжини. Таке волосся можна гарно укласти хвилями, зібрати в пучок або високу зачіску, розпустити чи гладко зачесати. Також не виняток - локони, в такому випадку можна використовувати накладні пасма.

Весільні зачіски на коротке волосся

Навіть якщо у нареченої коротке волосся, добрий перукар все одно підбере гарний варіант його укладання. Сьогодні в моді зачіски з легким безпорядком на голові. Така весільна зачіска на коротке волосся підійде всім, незалежно від віку. Вона надасть образу зухвалості, витонченості. Прикрашається така зачіска квітами та різними аксесуарами.

Різні варіанти весільних зачісок Ви можете переглянути тут.

Незалежно від вашого вибору зачіски, необхідно врахувати, що вона повинна гармоніювати з весільною сукнею нареченої, типом фати, букетом та прикрасами.

Важливу роль також відіграє стан волосся. Тому добре подбати про його здоров'я заздалегідь. Ваше волосся завдяки якісному і правильному догляду будуть виглядати чудово, ідеально доповнять образ нареченої і зроблять його незабутньо розкішним!
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!