Як вибрати весільну сукню


Як вибрати весільну сукню


29.06.2007 р.

весільна сукня

Весілля - дивовижна подія в житті жінки. Можливо, одна з найважливіших. Деякі дівчата задовго до весілля малюють в уяві своє вінчальне плаття, мріють про незабутнє свято, що знаменує народження нової сім'ї. Як зробити так, щоб підготовка до цього святкового дня нічим не була затьмарена і залишила тільки хороші спогади?

Ще не призначений день весілля, але Ви вже знаєте, що ваш коханий - єдина людина на світі, з ким Ви б хотіли прожити усе своє життя. Зараз саме час почати проглядати каталоги весільного одягу. Завдяки Інтернету зараз це доступно практично кожному - було б лише бажання. Варіантів весільних нарядів може бути велика кількість - плаття з шлейфами, скромні вузькі, пишні з безліччю спідниць, довгі і короткі, білі або ж кольорові, - кожен з нарядів відповідає місцю проведення весілля, весільним традиціям сімей майбутньої нареченої та нареченого, особистим пристрастям.

Як же вибирати весільне плаття?

Виберіть декілька салонів, щоб відвідати їх і приміряти вподобані плаття. Якщо у вашому місті не більше десятка салонів, то можна обійти, звичайно ж, усі. Але у великих містах салонів дуже багато. Тому слід зупинити свою увагу на декількох з них. Можливо, якийсь салон вам порекомендують відвідати знайомі, думці яких ви довіряєте. Якийсь салон ви вибрали самі, проглянувши заздалегідь каталоги весільних нарядів. Салони, які відносяться з повагою до своїх потенційних клієнтів, поміщають якомога більше інформації про ціни, моделі, представлені до продажу, щоб заощадити час майбутніх наречених і розширити можливості їх вибору.

Отже, ви вибрали декілька салонів і готові відвідати їх. Непогано, якщо ви виділите для цього цілий день. Візьміть з собою свої весільні туфлі або ж будь-які інші туфлі з каблучками такої ж висоти. Вони знадобляться, якщо вибране Вами весільне плаття буде вам задовгим і його доведеться підшивати.

Не слід планувати покупку весільного плаття того дня, коли Ви у поганому настрої або втомилися - навіть, якщо Ви підберете собі наряд в такий день, покупка весільного плаття не принесе Вам радості, а весілля - це, перш за все, свято, яке ми самі собі створюємо.

Наперед подзвоніть в салон і дізнайтеся, платні чи безкоштовні примірки весільних платтів в цьому салоні. Скільки платтів зможуть приміряти вам продавці-консультанти, якщо Ви не готові купити плаття сьогодні. Щоб уникнути неприємних ситуацій, краще відразу попередити продавців, що Ви не маєте наміру купувати плаття відразу ж. Якщо при цьому продавці втратять всякий інтерес до Вас - не варто затримуватися в такому салоні. При хорошому обслуговуванні адже Ви можете і передумати, побачивши саме те плаття, про яке мріяли, і купити його.

Слід знати, що Вас можуть попросити стерти губну помаду. Тому краще цього дня обійтися мінімумом макіяжа.

Чудово, якщо Ви попередите продавців, яку суму готові потратити на весільне плаття, і яку на весільні аксесуари. В одному салоні можуть бути представлені плаття різних виробників і за різними цінами. А продавці допоможуть підібрати те плаття, ціна якого Вас влаштує. Кому це потрібно? І Вам, і продавцям салону. По-перше, гідна пошани людина, яка знає, що їй потрібно і скільки вона готова за це заплатити. Найчастіше фразу "Нам не важливо, скільки це коштує, лише б було красиво", - говорять ті люди, у яких грошей часто багато не буває. Якщо Ви побоюєтеся, що Вам продадуть дорожче те, що іншим продали б дешевше, то Ви вибрали не той салон. За правилами торгівлі на всіх товарах повинні бути цінники з вказаною ціною на товар.

По-друге, продавцям легше буде зрозуміти, які плаття Вам запропонувати, адже не можна обійняти неосяжне. Якщо Вам демонструватимуть весь асортимент салону, то Вашого терпіння може і не вистачити, і "Ваше" плаття так і залишиться не побаченим Вами.

По-третє, можливо, що Вам сподобається плаття за дуже високою для вас ціною. Ні на які інші плаття Вам не захочеться дивитися, Ви шукатимете в інших салонах дешеве те, що коштує дорого, не знайдете або знайдете не дуже подібне до такого весільного плаття. У серці залишиться смуток і незадоволеність, а це не наша мета. Ми створюємо собі свято, яке називається, - весілля, і негативні емоції нам не потрібні.

Щоб ваш настрій залишався прекрасним протягом всього цього дня, візьміть з собою в порадники тільки тієї людини, якій Ви довіряєте, як самій собі, хто вам не заздрить і хто може висловити свою думку, не пригнічуючи Вашу. Такою близькою людиною може бути мама, сестра, брат, друг або подруга. Кращий порадник, звичайно ж, наречений, але, за слов'янською традицією, наречений не повинен бачити наречену до весілля в її весільному платті. У народів Сходу саме наречений вибирає і дарує своїй нареченій весільний наряд. Якщо Ви виходите заміж за іноземця, запитаєте у нього, яким не повинне бути Ваше весільне плаття. У багатьох країнах символіці кольору надають особливе значення.

Визначите для себе, хто допоможе Вам вибрати плаття на весілля, але не запрошуйте з собою більше двох чоловік, інакше безліч різних думок здатна остаточно Вас заплутати. Останнім часом часті випадки, коли фінансово незалежні дівчата, які звикли самостійно ухвалювати рішення, вибирають собі весільний наряд без чиїх-небудь порад, керуючись тільки своїм смаком і можливостями.

Якщо Ви приміряли всі плаття, які хотіли, але не знайшли свого, а продавець наполегливо просить Вас надягти плаття, яке нічим не привернуло вашу увагу, - поступіться, приміряйте! Примірка - тяжка праця, перш за все для продавця, він не стане стомлювати вас ради свого задоволення. І, можливо, станеться так, що саме це плаття - те, в якому Ви підете під вінець. Так нерідко буває.

Весільне плаття вибрали - справа, здавалося б, за малим: підібрати весільні аксесуари. Іноді підібрати фату, рукавички, біжутерію, гілочку у весільну зачіску виявляється важчим, ніж вибрати плаття. Краще всього, якщо вам підберуть всі необхідні аксесуари в тому ж салоні, де Ви вибрали плаття. У деяких салонах фату і рукавички вам подарують в комплекті з платтям. У такому разі, швидше за все, їх ціна наперед закладена у вартість плаття. На перший погляд, приємно отримати в подарунок що-небудь, погано лише те, що подарунок не завжди Вам подобається, але вибирати не доводиться. Інша справа, якщо вам зроблять знижку на платті, а ви виберете собі на цю суму те, що вам дійсно потрібне.

За матеріалами сайту www.elza.ru
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!