Як підготуватися до весільної подорожі


Як підготуватися до весільної подорожі


11.12.2009 р.

весільна подорож

Весільна подорож - це найромантичніший та незабутній період Вашого подружнього життя. Медовий місяць необхідно продумати так, щоб ніщо не заважало молодятам насолоджуватися товариством один одного і у них залишилися найтепліші і найприємніші спогали. Для того, щоб не упустити жодної деталі і уникнути неприємних сюрпризів бажано, за кілька місяців продумати, куди Ви хочете поїхати у весільну подорож і як Ви хочете її провести.

Вже за декілька місяців до запланованої дати весільної подорожі необхідно визначитися з бюджетом медового місяця, вибрати країну та місце весільної подорожі. Для того, щоб медовий місяць пройшов чудово, бажано, щоб в обговоренні брали участь обидві половинки. На сьогоднішній день ринок пропонує величезну кількість весільних та туристичних фірм, які допоможуть молодятам зробити їх весільний відпочинок ідеальним. Можна самостійно ознайомитися з інформацією про різні країни і послуги, поспілкуватися з друзями і знайомими і зробити вибір місця для медового місяця.

Після того, як молодята визначилися, куди вони хочуть поїхати у весільну мандрівку, необхідно зайнятися більш детальною підготовкою. А саме: перевірити термін дії закордонного паспорта, дізнатися візовий режим в обраній країні, вибрати готель, і при необхідності - домовиться про оренду автомобіля. Також бажано заздалегідь забронювати квитки на літак, тим більше що багато авіакомпаній часто пропонують молодятам знижки та спеціальні пропозиції. Якщо весільна подорож планується в екзотичні країни (Азія, Африка) можливо, слід зробити спеціальну вакцинацію, яка допоможе уникнути проблем зі здоров'ям.

Безпосередньо за кілька днів до від'їзду потрібно підготувати гроші, документи, перевести необхідні суми на платіжніі карти та зібрати багаж. Радимо також зробити копії паспортів і зберігати їх окремо від оригіналів.

Якщо медовий місяць починається відразу після весільного торжества, тоді слід попросити близьких заздалегідь подзвонити в аеропорт, дізнатися стан рейсу і замовити таксі. Документи, квитки і багаж повинні бути підготовлені заздалегідь, щоб не витрачати дорогоцінні хвилини перед від'їздом.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!