Весільна подорож на гірськолижний курорт


Весільна подорож на гірськолижний курорт


01.12.2011 р.

Багато молодят після весільного торжества в зимовий період із задоволенням відправляються на пляжний відпочинок в теплі країни. Але є і такі молоді люди, котрі віддають перевагу активному відпочинку та проводять медовий місяць в горах, на гірськолижному курорті.

Гірськолижний відпочинок - це унікальна можливість одночасно відпочити, зайнятись спортом, змістовно та з користю для організму провести медовий місяць. Збираючись на гірськолижний курорт, необхідно ретельно підготуватися до нього. Перш за все, молодим потрібно вибрати сам курорт. Тим, хто ніколи не катався на лижах, рекомендується зупинити вибір на таких курортах, де є достатньо трас для новачків, а також є лижні школи та інструктори.

Вибираючи курорт потрібно знати, що гірськолижні траси, позначені на картах зеленим кольором мають ухил від 5 до 15% і призначені для новачків, синім кольором - до 25%, також для новачків, червоним кольором - ухил до 40% для бувалих туристів, чорним кольором - понад 40% для професіоналів. На європейських курортах іноді ще використовується позначення оранжевого кольору - для трас дуже високого рівня складності.

Якщо на одному курорті є траси позначені різними кольорами, то починати кататися необхідно починати саме на зелених або синіх, а потім вже переходити до складніших.

Серед українських гірськолижних курортів варто виділити Буковель, Драгобрат, Плай, Славське, у східній Європі - Закопане (Польща), Банско, Боровець (Болгарія), Татранська Ломниця (Словаччина) та ін. Більш досвідчені та фінансово забезпечені молодята можуть обрати гірськолижні курорти Австрії, Франції чи навіть США.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!