Весілля як мистецтво


Весілля як мистецтво


23.12.2011 р.

Відомо, що твори як класичного, так і сучасного мистецтва, зберігаються в музеях і приватних колекціях протягом не однієї сотні років, зачаровуючи і залучаючи все нові покоління і піднімаючи в нашій свідомості красу і велич попередніх епох. А тепер подумайте, що Ваше весілля, по суті, - такий ж твір мистецтва. І або його гідно оцінять, як критичні сучасники, так і категоричні нащадки, або про нього в кращому випадку забудуть, якщо взагалі не стануть приводити в приклад "як не треба робити». Що з цього Вам до душі, вічна слава великих полотен або забуття учнівських ескізів?

Чому весілля - це мистецтво?

Тому що у весільному світі, так само, як і в світі художньому, діють одні і ті ж закони і системи оцінки, що особливо важливо. Судіть самі:

«Мона Ліза» - картина, відома кожній освіченій людині сучасності, картина-легенда. Вона так само гарна, як і інші роботи Леонардо, бо всі вони належать пензлю одного талановитого автора, всі вони різні і при цьому виконані в рамках однієї художньої школи. По суті, саме так виглядають весілля, зроблені професіоналами весільного менеджменту: бездоганні картини, різні за суттю, але однакові за технічними, якісним характеристикам. І кожна з них з гідністю носить автограф творця. Тепер перенесемося вперед: учні Леонардо теж створювали свої шедеври у спробі наслідувати якості робіт майстра, але не їх змістом, формуючи власний погляд на задану тему. Це те, що можна буде сказати про Ваших дітей, коли, переглянуто Ваше весільне відео, вони захочуть зробити «так само». Ну і, нарешті, існують ще «жалюгідні подібності» - дешеві копії, студентські чернетки, бляклі репродукції і навіть чорно-білі передруки в радянських підручниках, які взагалі не мають нічого спільного з первісним твором, крім назви. І це ж стосується низькопробних підробок у весільній справі, тому що весілля, як будь-яке справжнє мистецтво, не терпить компромісів.

Що потрібно, щоб потрапити в історію?

Якщо Ви думаєте, що великий бюджет, то Ви не праві і на третину. Звичайно, фінансова сторона питання ніколи не залишається осторонь, чи стосується справа мистецтва предметного чи мистецтва Вашого весілля. Ми всі живемо в світі, де у більшості речей є своя ціна, на яку просто не можна закривати очі. Однак будь-якими грошима потрібно вміти розпорядитися, а тут справа вже стосується і обраного стилю весілля, і якості замовлених послуг, і Вашого особистого смаку, і професіоналізму організатора.

Уявіть, що через 10 років ваші діти, а через 30 років і Ваші онуки, наприклад, дивитимуться Ваші весільні фото і відео звіти. Що саме побачать Ваші спадкоємці? Ті ж кадри з прогулянок, які вони бачили в архівах Ваших друзів, братів і сестер? Зовсім непривабливу під'їзну обстановку і натягнуті жарти з традиційного викупу? Вульгарні конкурси тамади-любителя, на якому Ви тоді заощадили пару тисяч? І просто ще одне сумне весілля, яке не хочеться повторювати? Або ... весілля-мрію, яка викличе як у чутливих, так і у практично мислячих людей одне спільне почуття: «я хочу так само!». Ви скажете, це буде повторення? А ось і ні. Адже своїм весіллям Ви тільки задаєте тон, перетворюєте своє свято-казку в цілком культурно-історичний хепенінг, формуєте атмосферність (романтично, завзято, розкішно). А ось як саме «так само» будуть вирішувати вже Ваші послідовники, задіюючи свої ресурси, реалізовуючи свої мрії і в своїх умовах, з оглядкою на Ваш «почерк».

Тому для того, щоб потрапити в історію, потрібно, по-перше, правильно визначитися з метою, наприклад, «хочу весілля, як у голлівудському фільмі, і щоб весь світ мені заздрив», по-друге, правильно розставити пріоритети, причому почати з себе і своїх побажань, і відсунути на другий план нав'язувані рольові моделі. І тільки після цього можна формувати ресурси, які ви готові витратити на реалізацію своєї найбільшої мрії і шукати тих, кому ці ресурси Ви готові довірити. І тоді все у Вас вийде.

Джерело: www.narechena.lviv.ua




Залишити коментар



Ми щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!