Весілля восени: всі «за» і «проти»


05.09.2013 р.

весілля восени

Звичайно ж найпопулярнішим часом року для проведення весілля є літо. Найкраща погода, літні дні і ночі. У цей період в РАГСах і всіх святкових магазинах самий напружений час роботи. У цей період навіть не проблема знайти "горящу" путівку в турфірмах, і це дуже вдалий час відпусток.

Мало хто з молодят хочуть проводити своє весілля пізно восени. Одним з найбільш істотних мінусів проведення весілля восени є погода. Сльота, болото, вогкість і дощ лякають пар. Тут головне настрій і фантазія. Якщо в день вашого весілля обіцяють дощ то рішення тут одне - запасіться яскравими і барвистими парасольками, нареченій - гарну шубку і проблема вирішена. Станьте сонцем вашого весілля. Весілля восени має величезну кількість плюсів. Вже немає такого ажіотажу в цей час року і вам не потрібно буде сидіти багато часу у РАГСі в очікуванні своєї черги.

Після сезонної весільної гарячки всі святкові агенції та магазини більш вільні. Найкращі фотографи та відеооператори будуть до ваших послуг. Також з авто не виникне жодних проблем. Якщо у вас весілля влітку, і ви вчасно не встигли замовити все, що вам знадобиться, то швидше за все це будуть залишки того, що не замовили інші пари. Влітку складніше знайти навіть ресторан для бенкету, так як всі поспішають зайняти кращі. Із весільною подорожжю теж не виникне жодних проблем.

Найкращий і досить не дорогий відпочинок можуть надати вам такі країни: Єгипет, Туніс, Таїланд і навіть ОАЕ. До того ж не варто забувати дуже гарну прикмету - якщо під час весілля почався дощ, то бути молодятам багатими. У природи немає поганої погоди, з цього потрібно грати весілля в будь-який час року головне тільки настрій і трошки ідей.

Переглянути фото осіннього весілля можна тут.

Джерело: womanlife-online.com
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!