Весілля в стилі «ампір»


15.03.2012 р.

весілля в стилі «ампір»

Стиль «ампір» з'явився на початку XIX століття і став контрастною заміною пишним спідницям, кринолінам та корсетам. В моду ввійшла природність, гармонія з навколишнім світом, але при цьому залишилася і палацова розкіш. Весільне торжество в цьому аристократичному стилі - надзвичайно красиве видовище.

Весілля в стилі «ампір» - це природній образ нареченої, сукні, що підкреслюють силует, строгі чоловічі костюми та розкішний, помпезний декор.

Образ нареченої в стилі «ампір» - силуетні сукні з легкими напівпрозорими рукавами і завищеною талією, природний непомітний макіяж. Волосся має бути високо підібране, в якості прикраси можна вибрати діадему, акуратний вінок або стилізовану заколку.

В образі нареченого - сувора класика. Прекрасним варіантом буде смокінг. З аксесуарів можна обрати шийну хустку, строгий галстук або метелик теж цілком підійдуть.

Весільний букет варто підібрати округлої форми, з великою кількістю квітів, а зелені використовувати по мінімуму.

Для весільних запрошень буде дуже актуальна монограма з ініціалами молодят або сургучевий друк. А ще їх можна виконати у вигляді стилізованих сувоїв.

Весільне торжество починається з незвичайного викупу нареченої. Наречений повинен битися за свою неповторну, прекрасну і єдину особу на дуелі. Природно, за сценарієм наречений здобуде перемогу. Після цього він зможе поцілувати наречену.

Як засіб пересування найкраще вибрати білу карету, запряжену білими кіньми, хоча можливі й інші варіації на тему кольору. Кожна дівчина мріє про поїздку в такому стилі. Обов'язково прикрасьте карету квіточками і рожевими стрічками.

Дуже важливим моментом організації весілля в стилі ампір є оформлення залу для проведення банкету. Для проведення торжества найкраще підійде місце, дизайн якого виконаний в класичному стилі з елементами розкоші. У залі по можливості повинні бути білі колони. Центральні композиції - прикраси столу - зібрані у вигляді куль, всюди блиск і розкіш, так як на балу в палаці.

Весільний торт - високий, помпезний, прикрашений квітами - для пишного, урочистого заходу.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!