Весілля в саду


Весілля в саду


22.09.2009 р.

весілля в саду

Одна з найромантичніших та найкрасивіших тем - це проведення весільної церемонії у саду. Навіть в тому випадку, коли провести весілля на свіжому повітрі по ряду причин неможливо, то таку романтичну обстановку можна створити в приміщенні. Таке весілля можна провести в розкішному садку якогось елітного приватного клубу, на пагорбі в сільській місцевості в садочку з дикими квітами та виноградниками, або в саду старого історичного замку, які ще місцями збереглися. Не має значення, в якому місці буде проводитися весілля, елегантність та романтика нададуть особливого шарму такій події.

При виборі місця проведення такого весілля в значній мірі залежатиме від розміру вашого бюджету, кількості запрошених вами гостей, наявності стоянок для автотранспорту, та можливості доступності до місця проведення весільної церемонії. В наш час існує достатня кількість місць , які вже традиційно використовуються для проведення таких весіль, це є клуби, музеї, та історичні споруди, які вже пристосовані для проведення для організації урочистих подій і забезпечені всім необхідним. Якщо ж ви вирішили провести весілля біля свого будинку, або на місцевості подалі від міського шуму, то організація всіх заходів повністю залежатиме тільки від вас.

Сама природа є прикрасою для весілля в саду, бо сам сад є красивим декором і сам створює прекрасну гамму кольорів. Якщо місце, де ви зібралися проводити весілля не дуже привабливе , тоді вам доведеться самостійно займатися рядом підготовчих робіт для гарного оформлення такого місця, а саме: підготувати прохід для весільного кортежу, підготовити місце для весільної церемонії, розставити стільці для гостей, розмістити намети та святкові столи, а також влаштувати танцювальну площадку.

Очищати територію проведення весілля слід ще задовго до самого святкування, щоб переконатися у вдалому виборі місця проведення весілля. Особливу увагу слід звернути на польові квіти, що ростуть на даній місцевості. В першу чергу це дасть можливість гармонійно підібрати гамму квітів відповідно до прикрашення наметів та столів. Ви також повинні переконатися втому, що ці квіти не надто притягають до себе бджіл. Також слід звернути увагу на запах квітів, щоб не створювати додаткові незручності для запрошених.
Бджоли в першу чергу надають перевагу квітам, які мають білий, блакитний, апельсиновий, багряний та жовтий кольори. Не до вподоби їм червоний колір, та квітки які притягують до себе колібрі та метеликів, тому що такі квіти мають трубчату форму і нектар знаходиться в глибині квіток. Тому спостерігаючи за метеликами ви можете вдало підібрати місце для проведення вашого весілля. Також особливу увагу при підготовці весілля є вибір кольору скатертин для столів. Рекомендується надавати перевагу білому та лляному кольорам, тобто природним натуральним кольорам. Не слід накривати столи квітчастими скатертинами, так як це буде не дуже вдалим доповненням оточуючої краси саду, крім того такі скатертини можуть привернути увагу тих самих бджіл, що зовсім не бажано.

Проведення весілля на лоні природи являє собою саму найромантичнішу ідею. Однак чи все ви зможете зробити так як ви собі планували, залежатиме тільки від вашої клопіткої праці та ваших старань. Тому починаючи підготовку до такого весілля бажано все - таки звернутися за допомогою до професійних організаторів святкових церемоній та подій, які зможуть взяти на себе значну частину міроприємств по підготовці до весільної церемонії. Але якщо ви прийняли рішення самостійно провести своє власне свято. Тоді все буде залежатиме від вас та вашої фантазії.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!