Весілля в старовинному чеському замку


15.07.2010 р.

весілля в чеському замку

Чехія — країна загадкових замків і казок. Знайома з дитинства хвилююча історія про прекрасну Попелюшку, знята колись у далекій Чехословаччині, може знайти друге дихання. Можна так само промчати на білих конях по дивному засніженому полю назустріч щастю. А можна зняти свою казку, в якій пара рисаків, запряжених у карету, граціозно цокаючи копитами по бруківці старого міста, довезе закоханих до середньовічного замку, де назавжди з’єднає їх урочиста клятва бути разом у горі та радості. Який би сценарій ви не вибрали, весілля, проведене в Чехії, неодмінно залишиться у сімейній історії найромантичнішою подією.

Варто лише захотіти і ваша весільна церемонія буде подібною до королівської. Старовинний замок прийме Вас, як приймав упродовж століть сановних осіб. Звичайно, можна вибрати для торжества і цілком сучасний ЗАГС, а карету замінити лімузином або зовсім відправитися бродити по міських вулицях пішки. Але атмосфера казкового містечка, яке немов змальоване зі старої листівки XIX сторіччя, буде незмінно супроводжуватиме Вас шелестом листя вікових дубів вузеньких вуличок і в урочистій грандіозності вимощених бруківкою старих площ.

Навіть якщо весілля в прекрасній Празі буде символічним, в цьому казковому місті неодмінно варто провести кілька днів. Урочисте та затишне, романтичне і комфортне одночасно місто надовго зарядить Вас енергією, насиченою добром, теплом та радістю.

Незалежно від того, буде церемонія офіційною чи символічною, весільний обряд, що зберігся в країні з далеких лицарських часів, залишиться в пам’яті і на десятках фотознімків як щось особливе. Навіть якщо штамп в паспорт вже поставлений, саме ця церемонія стане для Вас справжнім днем ​​весілля. І Ви будете довго згадувати неприступні ворота суворої фортеці, які відчинилися, щоб з’єднати під древніми склепіннями Ваші серця, тіла та думки.

А після одруження можна познайомитися з іншими не менш таємничими замками, ратушами, садибами і мальовничими курортами країни, замовивши захоплюючі екскурсії, яких в Чехії пропонується дуже багато. Таким чином, медовий місяць почнеться одразу ж після весілля.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!