Весілля у «критичні» дні


25.08.2010 р.

Визначена дата весілля, повним ходом йде підготовка до свята... Не дивно, що у такому вирі подій ти абсолютно забула про свій жіночий календар. Або від всіх цих хвилювань напередодні весілля він підносить непотрібний сюрприз. Що ж робити?

На жіночих форумах можна прочитати багато історій на цю тему. Хтось впадає у відчай, інші навпаки впевнені, що подібний вибрик природи у цей день навіть додасть події пікантності. Головне не зациклюватися на цьому. Якщо так вийшло, то вийшло, так вже ми влаштовані.

Історія та традиції

Церква й суспільство по-різному ставилися до жінки в цей період. Релігія прагнула максимально ізолювати її від усіх. Уже в літописах XVIII століття сказано, що жінці в день менструації заборонялося ходити до церкви, відвідувати породіллю, вона не могла бути хрещеною матір'ю, подружкою на весіллі, ходити на посиденьки. Строго заборонені були і вінчання під час місячних: за повір'ям, це могло привести до того, що народжена дитина стане вампіром або відьмою, а шлюб буде недовговічним.

Для суспільства навпаки, прихід місячних у дівчини означав, що вона досягла зрілості і тепер зможе народжувати дітей. Вважалося, що з цього моменту дівчина перестає рости та починає повніти, набувати пишних форм, тобто вступає у шлюбний вік. Тепер їй дозволялося рум'янитися і користуватися білилами, носити прикраси та стрічки. У слов'янських мовах назви місячних мають значення «порядок», «термін», «звичай», асоціюються з красою і цвітінням. Ці ж терміни використовують і для позначення періоду розквіту, шлюбу та дітонародження.

Медицина на допомогу

Як відомо, найчастіше має значення не сама проблема, а те, як ми до неї ставимося. Але якщо ви все-таки вирішили змістити, прискорити або затримати день початку «критичних днів», як у офіційної, так і у народної медицини є на цей випадок свої рецепти. Однак не забувайте про те, що всі ці прийоми - це свого роду насилля над природою.

Нетрадиційна медицина стверджує, що спробувати затримати місячні на кілька днів можна за допомогою звичайного лимону. Так, спортсменки і балерини напередодні відповідального виступу з'їдають один-два кислих плоди або упаковку аскорбінки, щоб уберегтися від «нежданих гостей». Як кровоспиняючий засіб з давніх часів використовується кропива. Півсклянки відвару кропиви двічі на день якщо не зупинять несвоєчасні місячні, то, принаймні, зменшать їх інтенсивність.

І навпаки, прискорити наближення «червоних днів календаря» на 1-2 доби допоможе червоне вино - келих на ніч. Шанувальниці народної медицини стверджують, що іноді допомагає навіть такий простий засіб, як склянка гарячої води перед сном.

Лікар-гінеколог після обстеження та опису проблеми може призначити індивідуальні гормональні препарати. Зазвичай їх приймають щодня з перервою у сім днів, під час яких і приходять місячні. У виняткових обставинах можна не робити перерву або почати приймати препарат раніше, щоб потрібна дата припала на період регулярного прийому пігулок - тоді в день весілля навряд чи що-небудь почнеться. Такі заходи допустимі тільки в тому випадку, якщо ти на 100% впевнена, що не вагітна!

Згідно з одною легендою, Богородиця, народивши Ісуса, поклала пологову сорочку в горщик і веліла служниці, не відкриваючи його, кинути в річку. Та не послухалася, заглянула в горщик і захворіла. З тих пір всі жінки раз на місяць мають місячні очищення, ще звані у деяких народів «сорочкою».




Залишити коментар



Ми щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!