Весілля – старий обряд на новий лад


Весілля – старий обряд на новий лад


18.03.2009 р.

Про справжнє, давнє українське весілля всі ми чули вже й не раз, але коли молода пара нарешті відважується на такий важливий крок, її очікує справжній весільний переполох! Починаючи з того, кого ж запросити, і завершуючи весільною програмою...

Вирішувати приходиться масу питань, й інколи, витримавши перед весільний марафон самостійної підготовки, молодята вкрай виснажені приходять до свого весільного дня, і, на жаль, часто мало що пам'ятають із їхнього одного з найщасливіших днів у житті. Так що ж робити?! Звернутись за порадою до нас.

Навіть, якщо Ви не будете з нами співпрацювати, гадаю, наші поради стануть вам в пригоді. А хто бажає перенестися разом зі своїми гостями хоча би на 2 століття назад, для того ми організуємо незабутнє свято, - гуцульське, бойківське чи волинське весілля. У прекрасному комфортабельному ресторані-готелі, оздобленому під стародавню гуцульську, бойківську оселю, або ж і в справжньому селі, серед звичайних людей, співаючи тих пісень, що супроводжують молодят уже не одне століття.

Адже, за звичаєм, справжнє весілля починалось ще задалеко до власне шлюбу, та про це поговоримо трошки згодом.

А що, коли Ви бажаєте відсвяткувати все в один день? І це нам під силу! Запальні коломийки, зустріч молодят весільною бричкою з конями, (а хто відважиться з молодят, то й самі верхи до шлюбу поїдуть до старовинної церковці!), допоможемо викупити молоду на брамі, (такий давній звичай весільний), і зрештою, відбавитися до самого світанку гучне та радісне весілля із троїстими музиками, козаками та свашками!

"Ех, якби-то було таке свято в нашу молодість", - зітхають батьки молодят... Та даремно зітхаєте, адже ми справляємо також і срібне, перлинове, рубінове, золоте, діамантове весілля для наших коханих батьків, бабусь та дідусів! Все, як годиться, з світилками і дружбами, та з весільними старостами, з короваями і рушниками!

Бажаєте згадати свою молодість? Звертайтеся до нас!!!

Контактний телефон: 8 (067) 269-17-06
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!