Уляна Масляник: автор, композитор, виконавець


Уляна Масляник: автор, композитор, виконавець


11.10.2007 р.

Уляна Масляник

Уляна Масляник народилася в місті Самбір на Львівщині в сім'ї акторів, які династією підтримували театральне мистецтво.

Навчалась в Дрогобицькій гімназії, захоплювалась малюванням, танцями, грою на скрипці та гітарі, але в шкільні роки перевагу надавала спорту і після закінчення гімназії поступила в університет ім. І. Франка на факультет Фізичної культури та реабілітації.

В студентські роки займалась баскетболом, футболом, шахами, однак не покидала писати вірші та почала створювати до них музику. В процесі навчання в університеті організувала студентську команду КВН "Фіфа". В ролі сценариста пробувала себе в гумористичному жанрі, в результаті на 13-му фестивалі між студентськими командами КВН, "Фіфа" отримала 1-ше місце та виборола право приймати участь на фестивалі в Одесі на більш високому рівні.

Свою першу пісню, під назвою "Злива", записала на приватній студії "Зорепад", це надало поштовх до подальшого розвитку творчої діяльності. Почали запрошувати виступати на різні місцеві концерти, а згодом з'явилась можливість записати власний альбом на професійній студії "Фенікс".

Уляна Масляник продовжує невпинно працювати, вдосконалює свій творчий напрямок філософської лірики і наповнює потенціал у реалізацію свого творчого шляху.

Пісні Уляни Масляник:

Тінь Весни
Вовчиця
Я вас люблю
Один коментар  1. 2013-04-15 Іра Яцків пише:

    Дуже талановита і надзвичайно глибока людина з прекрасною душею… Пісня “Вовчиця” – клас!

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!