Традиційне англійське весілля


Традиційне англійське весілля


12.08.2007 р.

Більшість весільних традицій Англії сформувалися до вісімнадцятого сторіччя. І з цього часу в основі подружжя лежить все-таки кохання.

Заручини та заручення.

Традиційно заручення вважається лише початком подружніх стосунків. З моменту, коли хлопець дарує дівчині колечко, вони вважаються парою. Заручини можливо розірвати або продовжити на досить довгий термін. Проте, як правило, вони закінчуються весіллям. Нещасливим для заручин вважається травень. А щасливим днем для походу під вінець у англійців вважається середа.

Весільний кортеж та церемонія.

У церкву прийнято відправлятися у першій половині дня. Наречений, наречена та родичі - на кінному екіпажі, молоді чоловіки - на конях. У селах та передмістях друзі нареченого стріляють із рушниць, щоб відігнати злих духів. Першою до священика прямує наречена у супроводі батька, за нею слідує наречений. Батько передає нареченому руку доньки. Після церемонії молода дружина кидає в повітря весільний букет. Вважається, що та з подруг нареченої, котра його підійме, вийде заміж у тому ж році.

Святкове застілля.

Влаштовують його в домі батьків. Святкування може продовжуватися кілька днів, але не більше тижня. Кульмінація програми - весільний пиріг, який розрізає сама наречена.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!