Як вибрати сумочку нареченої?


05.08.2011 р.

сумочка нареченої

Сумочка нареченої - це обов’язковий весільний атрибут, який повинен бути підготовлений для весільного торжества. Коли наречена вибирає весільну сукню та аксесуари до неї, вона думає в першу чергу про те, як гарно вона буде виглядати на весіллі. Але чи думає вона про те, куди покласти необхідні дрібниці? Частіше за все - ні. А в повсякденному житті жодна дівчина не виходить на вулиці без цього елегантного аксесуару, в який можна покласти дзеркальце, губну помаду, мобільний телефон, хустинку, засоби гігієни та інші необхідні речі.

Сумочку для нареченої варто вибирати тільки після того, як буде обраний весільний наряд і всі відповідні аксесуари. Сумочка обов’язково повинна гармоніювати з сукнею нареченої за колірною гамою, а також за типом матеріалу. Якщо наречена вибрала вишукане плаття-футляр або елегантний брючний костюм, то прекрасним доповненням стане витончений клатч. А до пишного платтю більше підійде сумочка-мішечок з атласною стрічкою замість ручки.

Сумочка для нареченої повинна бути зроблена з того ж матеріалу, що і весільне плаття. В якості прикрас необхідно використовувати ті ж візерунки, мережива або квіти, що й на сукню. Навряд чи розшита квітами сумочка підійде до сукні, прикрашеної блискітками та перлами.

Але з іншого боку, сумочка не повинна повністю зливатися з нарядом нареченої. І хоча стиль прикрас повинен бути однаковий, вона повинна хоч трохи відрізнятися від сукні. Наприклад, якщо весільне плаття прикрашене кольоровими стрічками або візерунками, то сумочка може бути зроблена в одному з тонів, використовуваних на сукні. Або якщо ж плаття однотонне, то в оздобленні сумочки можуть зустрічатися відтінки, використовувані в букеті нареченої чи її головному уборі.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!

Портал https://dozeninfo.com только всегда актуальные новости и события в мире.