Стилі весільних суконь


Стилі весільних суконь


24.07.2008 р.

Бувають стилі весілля або інакше,його тема, стилі орнаменту або дизайну. А бувають і стилі суконь, тобто типажі. Знати їх необов'язково, але за їх допомогою можна швидко визначитись з сукнею, яка б ідеально пасувала до фігури.

завищена талія

Завищена талія, від якої сукня розходиться ширше, спадає потоками до підлоги, широкі лямки та рукава, глибокий виріз, дуже часто квадратний. Така пасуватиме будь-якій дівчині, але краще зупинити свій вибір на ній дівчатам з непишним бюстом, якщо виріз класичний, а от якщо квадратний - то навпаки, він зробить візуально пишні груди більш акуратними.

принцеса

Cтиль "принцеса". Сукня починається у нижній частині топа і плавно спукається донизу у формі трапеції ніби подовжуючи невисокий зріст завдяки довгій лінії спідниці і водночас успішно приховуючи гладкість. Для створення грайливого образу достатньо лише вкоротити довжину залишивши силует (у мене на випускному була така сукня).

шар

А цей стиль добре нам усім знайомий, називається "шар". Завдяки пишній спідниці можна наважитись на довгий шлейф, вага якого буде частково перенесена на спідницю. Вар'ювати можна безліч разів: топ без бретеьок, але з перчатками, з тоненькими або товстими бретельками, різної довжини рукава. Якщо у вас грушоподібна фігура, то така сукня зможе вигідно підкреслити талію і сховати стегна. Але увага: якщо ширина або діаметр спідниці повинні відповідати параметрам зросту, занадто широка спідниця при невисокому зрості лише зіпсує ваш вигляд!

прямий силует

Прямий силует, що вигідно обтягує фігуру там, де це просто необхідно, як правило, дівчатам з ідеальною модельною фігурою нічого боятися вдягати її! Якщо у вас нечітко виражена талія, то додайте пасок - і все! Худорлявим дівчатам теж пасуватиме сукня, до того ж, з нею легко впоратися у виборі аксесуарів: намисто, рукавички, діадема, рукави тощо.

русалка

І нарешті, "русалка". Нареченим, які мріють підкреслити свою сексуальність і акцентувати на своїй фігурі обиратимуть саме такий стиль в залежності від готовності роздягатися - хочете більше відкрити, зробіть більшим виріз на топі. У такій сукні дуже гарно видно контури спідньої білизни, тож треба звертати увагу на ту, яка буде пошита з тоненької тканини.

Насолоджуйтеся вашим виглядом і почувайтеся королевою на ньому у будь-якій з цих суконь!
Один коментар  1. 2011-01-15 Катя пише:

    Просто шик?

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!