Шиємо весільну сукню


20.05.2011 р.

Перед вами стоїть вибір - купувати весільну сукню чи пошити на її замовлення? У нашій статті ми розповімо вам про переваги пошиття весільної сукні.

У магазинах зараз можна знайти сукні будь-якого кольору і на будь-який смак, тільки зшиті вони на стандартну фігуру. Отже, перший плюс сукні, пошитої на замовлення - це те, що ваше плаття буде сидіти ідеально по фігурі. Весілля, можна сказати, найважливіше торжество в житті жінки. І якщо Ви ретельно готуєтеся до цього дня, для Вас важлива кожна дрібниця у Вашому вбранні, - то варто добре обдумати модель і фасон майбутньої сукні.

Зайнятися підготовкою свого вбрання найкраще за декілька місяців до весілля. Якщо у Вас вже давно сформувався образ вінчального вбрання, або Ви побачили сукню в модному каталозі, або на знаменитості, але купити немає можливості, залишається один вихід - шити сукню Вашої мрії на замовлення в ательє з пошиття одягу чи у приватного майстра.

Найперше, що потрібно зробити - вибрати дизайнера. Уважно перегляньте його роботи не тільки в каталогах, але і наяву пооглядайте його сукні, подивіться їх зовні і всередині, поцікавтеся, з якими тканинами він працює, оцініть якість його робіт.

Якщо Ви зважилися на пошиття плаття з корсетом, потрібно знати, що воно має бути на кісточках. Що стосується ліфа, чашечки повинні бути закриті з вивороту підкладковою тканиною, і те, як вони вставлені, не має бути помітним. Пишне плаття, як правило, важке, і для того, що б воно не сповзало, на підкладку вибираємо матеріал з бавовни, він чудово пропускає повітря і не дасть платтю сповзти вниз.

Сукня у грецькому стилі повинна струмувати, лінії повинні бути чіткі та пластичні. Найкраще підійдуть тканини з натурального шовку. З штучної тканиною домогтися пластичності не вдасться.

Що стосується мереживних суконь, тут обов'язково радьтеся з майстром, який займається пошиттям такої сукні з мережива. Весільна сукня повинна виглядати багато і солідно, дешеві мережива не зможуть прикрасити Ваше плаття та виглядатимуть недбало.

Заплануйте як мінімум дві примірки в процесі пошиття вбрання. Якщо плаття складного крою, можливо, примірок буде ще більше. Туфлі і білизну на примірки потрібно брати обов'язково, бо майстру необхідно ідеально підігнати плаття по фігурі і визначити його ідеальну довжину.

Кожне зшите плаття неповторне, так само, як і кожна наречена по-своєму неповторна. Грамотний дизайнер завжди допоможе і підкаже, яка модель підійде саме для Вас, з урахуванням фігури, індивідуальних пропорцій, завжди врахує Ваші побажання.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!