Шлюб не по любові: вирок чи майданчик для побудови щастя в умілих руках?


Шлюб не по любові: вирок чи майданчик для побудови щастя в умілих руках?


22.08.2014 р.

В останні роки шлюб по необхідності зустрічається все частіше й частіше. Якщо за часів Радянського Союзу дівчата виходили заміж в основному тільки за кохану людину, то сьогодні моральні принципи молоді не йдуть у порівняння з часами "старої закалки". Багато сучасних жінок вступають у шлюб не по любові, а з дещо інших причин.

Щастя чи гроші?

Століття назад шлюб без кохання був звичною справою. Ніхто, як правило, не запитував дівчину про її бажання чи кохання. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилась, але декотрі дівчата все одно не бажають виходити заміж по любові. Чому? У сучасному матеріальному світі щастям прийнято вважати багатство та гроші. Сімейне благополуччя, турбота і любов мало кого цікавлять, якщо в кишені - товстий гаманець, в гаражі - дорога іномарка, а в руці - новенький iPhone. Але з часом життєві цінності переосмислюються в зрілому віці, коли часто буває вже пізно. Той, хто в 20 років мріяв про гроші та квартиру, в 50 буде готовий віддати все це за благополуччя в сім'ї.

Чи варто виходити заміж через дитину?

Ситуація кардинально змінюється, якщо заміжжя необхідно для забезпечення доброго майбутнього Вашої дитини. Непередбачена вагітність - небезпечна і підступна штука. Випадкові статеві зв'язки, секс на одну ніч здатні розбити Вашу долю. Мало хто з випадкових коханців погодиться стати татом для вашого малюка. Але якщо чоловік виявився порядною людиною, Ви можете розраховувати на відмінного чоловіка і батька для майбутньої дитини. У цій ситуації вибирати не доводиться - або самостійне виховання, що неймовірно важко в наш час, або спільне. Батько дитини може виявитися звичайним пройдисвітом, тому не поспішайте виходити заміж за біологічного батька. Ідіть на цей крок, якщо Ви впевнені в людині. В крайньому випадку через суд можна вимагати аліменти, попередньо зробивши тест на батьківство.

Чи можна покохати нелюбимого чоловіка?

Чи можна жити в шлюбі без кохання? Однозначно можна. Більше того, шлюб без кохання можна зробити щасливим. Але вибирати супутника життя необхідно вкрай ретельно. Адекватний, вихований чоловік з амбіціями і головою на плечах стане для Вас і Ваших дітей надійною опорою та захистом, тоді як вітряний і ледачий хлопчик швидше за все зробить Вас нещасною. Діти, спільне життя, відпочинок, спільні захоплення зроблять свою справу. Пам'ятайте, мудра жінка - щаслива жінка.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!