Пишний бюст – найкращий подарунок для нареченої


Пишний бюст – найкращий подарунок для нареченої


05.10.2009 р.

пишний бюст нареченої

Гостям цього весілля не довелося довго ламати голову над тим, що подарувати молодим. Наречена заявила, що мріє тільки про одне - операцію по збільшенню грудей.

На весілля прийнято нести електричні чайники, хлібопічки, набори посуду і ковдри. Іноді гості скидаються на те, щоб оплатити молодим медовий місяць десь у теплій країні або навіть зробити перший внесок за іпотечним кредитом. Але Луїс і Ліс Хемпсон з Великобританії виявилися куди більш винахідливими.

Вони попросили всі 200 гостей на своєму весіллі внести посильний матеріальний внесок у здійснення головної мрії нареченої про пластичну операцію. Дівчина дуже хотіла зробити собі пишний бюст. Нескладно уявити, що і її наречений проти цього рішення нітрохи не заперечував.

Пара швидко зібрала 2000 фунтів і тепер 33-річна Луїза вже може похвалитися перед усіма результатом операції зі збільшення грудей. "Мої чудові гості на весіллі подарували те, про що я давно мріяла, - каже щаслива наречена. - Яка наречена відмовиться від шикарних грудей?"

А її 24-річний наречений Ліс додав: "У нас є вже і чайник, і тостер, і чашки, і подушки. Навіщо нам потрібно було отримувати все це по другому разу? Куди приємніше, якби ми змогли зробити мою Луїз щасливою".

Груди нареченої почала опускатися після того, як жінка подарувала життя трьом дітям від минулих відносин. Тепер же мешканка графства Чешир знову може носити свої улюблені сексуальні топи. Переважна більшість гостей на весіллі позитивно сприйняли ідею подарунка у вигляді пластичної операції. А багато хто визнав її вельми кумедною.

Джерело: infosmi.net
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!