Якщо приснилося весілля…


07.10.2010 р.

якщо приснилося весілля...

Часто людям сняться весілля - як свої так і чужі, і прокинувшись, звичайно, хочеться знайти відповідь - а що ж означає такий сон, які радощі чи біди він нам пророчить?

Якщо молодій жінці сниться таємне вінчання - це дуже несприятливо для характеристики її натури. Можливо, що сон зайвий раз нагадає їй про необхідність приборкати себе.

Якщо у сні вона прийняла пропозицію, це означає, що вона підніметься в думці тих, хто стоїть вище за неї, і їх очікування не будуть обмануті.

Якщо у сні вона думає, що батьки не схвалюють її заміжжя, значить, її заручини дійсно не будуть схвалені родичами.

Якщо їй сниться, що її коханий одружується з іншою - сон передвіщає непотрібні страждання та порожні, безпідставні страхи.

Сон про власне весілля говорить про перехід до нового життя, до приємних або неприємним новин. Також такий сон обіцяє виникнення в шлюбі якихось обмежень. Також такий сон обіцяє швидке вирішення проблем, які в даний час є причиною Ваших тривог і хвилювань.Якщо Вам сниться, що Ви вже одружені - це сумне передвістя.

Якщо молода жінка бачить на своєму весіллі когось у жалобі, це означає, що її сімейне життя буде нещасливим. Якщо ж це відбувається на чужому весіллі, то вона засмутиться нещасною долею родича чи друга. Сон може передвіщати горе або хворобу замість очікуваних щастя і здоров'я.

Ось такі події можуть на Вас чекати, якщо раптом приснилося весілля. А може і ні. Пам'ятайте, що найперше Ви самі будівники своєї долі, а не різні сонники, прикмети та пророцтва.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!