Прикмети про весільну сукню


27.05.2010 р.

Багато подій у нашому житті мають велике значення, але мабуть, одним з найбільш значимих все одно залишається день весілля. У цей день дівчина прагне виглядати ідеально та привабливо, перебувати в центрі уваги і купатися в любові свого обранця.

Віддавна весільне торжество оточене безліччю прикмет і забобонів. Вибираючи вбрання та взуття, багато дівчат і в наш час керуються низкою прикмет. Кожна дівчина дуже ретельно планує майбутнє весілля, і, звичайно ж, рано чи пізно, дізнається про різні прикмети, ну а вірити в них чи ні - особиста справа кожної.

Перша прикмета свідчить - весільну сукню не можна брати напрокат і потім здавати свою напрокат. Прикмета ґрунтується на тому, що одяг переймає енергетику свого господаря і зберігає її. Якщо одягнути весільну сукню з поганою енергетикою, то наречена може погано себе почувати.

Старовинне повір'я свідчить, що в одязі нареченої має бути присутнім щось узяте в борг. У старі часи мати нареченої давала їй хустину, яку вишивала власноруч. Вишивали на ній спеціальну символіку, яка мала оберігати молоду. Цією хусткою було прийнято витирати сльози щастя! Дуже часто її передавали з покоління в покоління.

У наш час наречені беруть щось у подруг - брошку, сережки, шпильки або ще щось, проте буде краще , якщо це буде сімейна реліквія.

Згідно англійської традиції на весіллі у дівчини має бути щось нове, щось старе, щось блакитне і щось узяте у борг. Перший і другий пункт символізують зв'язок нареченої з її сім'єю, мудрість в новій сім'ї. Взяте в борг нагадає, що близькі та друзі завжди готові допомогти. Блакитний колір символізує вірність, скромність та любов.

Вважається, що від кольору сукні залежить і майбутнє життя подружжя. Категорично не рекомендується одягати щось жовте, інакше ви спровокуєте конфлікти в сім'ю. Наявність червоних елементів у сукні або букеті - навпаки має сприятливий вплив. Ідеальним кольором для весільного вбрання вважається білий, він символізує ніжність, невинність, благополуччя.

При виборі обручок остерігайтеся тих, які мають рельєфні поверхні і камені, перли. У народі вважається, що перли викликають спогади, а нове сімейне життя з чоловіком найкраще починати з чистого аркуша.

Краще вибирати весільну сукню без всяких зав'язок і переплетень, бо вони символізують життя, повне падінь і невдач, заплутаних ситуацій.

Кожна людина володіє своєю енергетикою, у когось вона дійсно позитивна і світла, а хтось має негативну енергетику, яка приносить оточуючим лише негативні емоції, тому вважається, що треба остерігатися таких людей і робити так, щоб вони не торкалися шлюбного вбрання нареченої і не залишали на ньому свою негативну енергію.

Фата після весілля повинна залишатися у дружини і ні в якому разі не можна віддавати її подругам або родичкам, особливо тим, які збираються в цій фаті вийти в черговий раз заміж. Матір може передавати свою весільну фату доньці.

Весільна сукня з короткою спідницею символізує нетривалий шлюб. Бажано вибирати довге незбиране плаття, воно символізує довге щасливе сімейне життя, а це саме те, до чого ми прагнемо.

Якщо під час урочистості весільна сукня порвалося, то очікуйте того, що ваша свекруха буде злою. Якщо відлетів гудзик, обов'язково пришити його двома нитками, таким чином ви з'єднаєте себе з чоловіком.

Весільну сукню після примірки можна одягати лише в день весілля, до цього не рекомендується демонструвати його подругам і ходити в ньому по дому, адже одягнути весільну сукню - це означає вийти заміж, якщо ви зробите це заздалегідь, весілля може не відбутися.

Одягати сукню треба тільки через голову. Якщо на вбранні присутні гудзики, їх має бути парна кількість.

На поділ весільної сукні треба обов'язково прикріпити шпильку, голівкою вниз, щоб уберегти себе від вроків.

Синіми нитками зсередини сукні зробіть кілька стібків, таким чином ви вбережете себе від негативної енергетики людей.

Згідно з давнім повір'ям, якщо до сукні пришити листочки любистку, то чоловік все життя буде любити і берегти свою дружину, носити її на руках та оточить своєю увагою і турботою.

Якщо дівчина, виходячи заміж, вже вагітна, живіт треба обв'язати широкою червоною стрічкою і тільки потім одягати сукню. Таким чином ви вбережете свого малюка від заздрісних поглядів та вроків.

Рожеве весільне плаття обіцяє майбутньому подружжю довгу любов. Біла весільну сукню - символ Божої благодаті, вірності, непорочності.

Якщо ви бажаєте залучити до своєї сім'ї гроші - вибирайте сукню з золотистими елементами.

Несприятливі кольори для весільного плаття - сірий, синій, жовтий, червоний, блакитний.

Психологи рекомендують нареченим не зациклюватися на цих повір'ях і не будувати своє життя виключно за старовинними правилами.
Один коментар  1. 2018-05-18 Настя Кінка пише:

    Для кожної нареченої вибір весільного наряду – питання делікатне. Важливо знайти місце, де купити весільне плаття або взяти його на прокат за приємною ціною, де запропонують широкий асортимент весільних товарів (в тому числі прикраси та аксесуари) і приємно порадують обслуговуванням.

Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!