«Полуничне» весілля


«Полуничне» весілля


15.06.2012 р.

полуничне весілля

Здавалося б, полуничний смак заполонив все. Вже нікого не здивуєш полуничним йогуртом, гелем для душу з полуничним запахом, полуничним молочним коктейлем. Але якщо Ви все одно залишаєтеся вірною прихильницею цієї ягоди і плануєте незвичайне і в чомусь навіть дивовижне свято - тоді справляйте полуничне весілля!

Варто одразу зазначити, що така тематика оптимальна для весілля в червні, коли полуниці досить багато і вона «справжня». Хоча, якщо дуже захотіти - можна використовувати і привезені ягоди, але тоді втрачається аромат полуниці та збільшується весільний бюджет. Якщо ж Вас це не лякає - тоді можна і не прив'язувати полуничне весілля до сезону полуниць.

Звичайно, перше, що спадає на думку - це полуниця у весільному меню. Організовуючи таке весілля, вибирайте полуничний торт, страви зі свіжими ягодами, полуничний соус до м'яса і т.д. Відмітною прикрасою весілля стануть також великі тарілки, наповнені полуницями.

Також полуницю можна використовувати як доповнення у весільній флористиці. Наприклад, додати в букет нареченої і бутоньєрки, доповнити прикраси до весільного кортежу і внести в композиції в бенкетному залі. Причому, необов'язково додавати багато полуниці. Достатньо всього лише кілька ягід, щоб задати тон всьому торжеству.

А якщо заглибитися далі - обов'язково додайте зображення полуниці на запрошення листівки і на інші весільні дрібниці: подушку для кілець, книгу для гостей, келихи тощо.

Також можна додати полунички у весільні вбрання. Наприклад, до весільної сукні прикріпити брошку з полуничок або пояс. А для нареченого можна вибрати краватку з полуничками або хустинку. А ще можна використовувати ягоди і в своєму образі - додавши їх в зачіску, намалювавши на весільному манікюрі або вибравши біжутерію у вигляді полуничок.

Невелике вкраплення полуниці, але у всіх весільних елементах - зроблять Ваше весілля особливим та стилізованим.
Залишити коментарМи щиро сподіваємось, що всі Ваші мрії ми втілимо у життя!